Boże Narodzenie 2018 Styl życia

Zrób sobie prezent na Mikołajki i wygraj zestaw matowych pomadek Pure Matt!

Pure Matt Konkurs

Całuśne Mikołajki są możliwe z marką Delia Cosmetics i jej nowymi, matowymi pomadkami. Matowe usta to jeden z wiodących trendów, więc tym bardziej warto zachwycić nimi w świąteczny czas. Zrób sobie prezent na Mikołajki i wygraj zestaw matowych pomadek Pure Matt od Delia Cosmetics!

Pure Matt pomadki matowe to odpowiedź na ciągle utrzymujący się trend matowych ust. Doskonale kryją, posiadają kremową i łatwą w aplikacji konsystencję. Dodatek witamin
A, C i E sprawiają, że usta są bardzo dobrze nawilżone. Paleta kolorów stworzona została dla kobiet, które mają różne wymagania – znajdują się w niej odcienie nude, oraz intensywne, ciemniejsze kolory.

Cena: 10,90 zł

Weź udział w konkursie i wygraj zestaw matowych pomadek Pure Matt od Delia Cosmetics!

Aby zdobyć jeden z czterech zestawów matowych pomadek Pure Matt od Delia Cosmetics należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Jaki byłby twój wymarzony prezent mikołajkowy?

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 27 listopada br.  do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Pure Matt na Mikołajki”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 27.11.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Menopauza.pl

Fundatorem nagród – 4 zestawów nagród (w skład każdego wchodzą 3 matowe pomadki Pure Matt) jest Delia Cosmetics.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Menopauza.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (8)

Irena

4 lata temu

Rewelacyjna nagroda. Mam trzy bratowe i taki prezent byłby idealny dla nich. Każda z nich się maluje, więc z wielką przyjemnością będę walczyła o nagrodę 🙂 Może uda mi się coś ciekawego napisać 🙂 Powodzenia 🙂

Tess

4 lata temu

Nie wiadomo jakie są kolory szminek do wygrania. Kilka szminek to można dać koleżance albo synowym. Wszyscy mogą się cieszyć z takiej nagrody.

Aneta

4 lata temu

Mnie te matowe pomadki kuszą od dawna, bo nigdy nie uzywałam, może wiec spróbuję wziąć udział w konkursie, jak się szczęście do mnie nie uśmiechnie, to moze w koncu pójde i jakąś kupię 😉

Karolina

4 lata temu

Mój wymarzony prezent mikołajkowy – przejażdżka saniami Świętego Mikołaja. A tak naprawdę może jakiś szalony kulig konny albo chociaż ciągnięcie na sankach za traktorem.. Żeby poczuć tą dziecięcą radość. Coś czego nie można kupić w sklepie. Może być nawet ciągnięcie na sankach przez przystojnego bruneta!!

Karolina

4 lata temu

Mój wymarzony prezent mikołajkowy – to byłaby przejażdżka saniami Świętego Mikołaja. A w rzeczywistości – chciałabym przez chwilę poczuć się jak dziecko więc może udział w jakimś kuligu? Jazda na sankach za traktorem? Coś szalonego, mikołajkowego i nie kupionego w sklepie. A może być nawet ciągnięcie na sankach przez przystojnego bruneta!

dulcynea

4 lata temu

Lubię matowe szminki Delii , są dobrej jakości .
Ciekawy konkurs , by je zdobyć dla siebie i może dla koleżanki 🙂

Zostaw komentarz