Kultura Styl życia

Zimna S – Justyna Chrobak

Zimna S – Justyna Chrobak

Zimna S to historia silnej i pewnej siebie kobiety, która odnosi liczne sukcesy na polu zawodowym. Jej życie osobiste nie jest już tak usłane różami. Justyna Chrobak ukazuje historię kobiety, która musiała stać się silna, by przetrwać. Czy pewnego dnia otworzy się ona na miłość i płynące z niej szczęście?

Strach przed bliskością

Malwina prowadzi własną firmę i odnosi liczne sukcesy na polu zawodowym. Jej relacje z ojcem są mocno skomplikowane. Kobieta właściwie nie utrzymuje z nim kontaktu. To właśnie ta sfera jej życia zadecydowała o tym, że Malwina broni się przed bliskimi relacjami z mężczyznami. Boi się, że te pozbawią jej niezależności i złamią jej serce.  Kobieta woli temu zapobiec, trzymając uczucia na uwięzi.

Niezobowiązujące relacje z mężczyznami

Nie oznacza to jednak, że Malwina żyje jak mniszka. Główna bohaterka powieści Zimna S nie odmawia sobie seksu, jednak są to erotyczne igraszki pozbawione prawdziwej bliskości. Malwina sypia z Adamem, którego poznała w barze. Lubi się wieczorem zrelaksować w jego towarzystwie. Nie ma jednak co do niego większych oczekiwań. Mężczyzna skrywa jednak przed nią niejedną tajemnicę. To bohater, który zaskakuje.

Ochroniarz działający pod przykrywką

Sebastian z kolei zostaje zatrudniony przez Malwinę na stanowisku informatyka. W rzeczywistości jednak nie zależy mu na pracy specjalisty ds. IT. Sebastian jest wziętym ochroniarzem, który został zatrudniony przez ojca Malwiny w celu zapewnienia jej ochrony. Tytułowa Zimna S nie zgodziła się na zatrudnienie ochroniarza, zlekceważyła czyhające na nią zagrożenie. Jednak jej ojciec postanowił zapewnić jej bezpieczeństwo wbrew jej woli.

Historia pełna sekretów

Bohaterowie powieści Zimna S  mają wiele sekretów, które czynią lekturę niezwykle fascynującą. Którego z mężczyzn wybierze Malwina? Czy pozostanie w erotycznej relacji z Adamem? A może Sebastian obudzi w niej zamrożone uczucia?

W powieści Zimna S nie brakuje pikantnych scen erotycznych, ale Justyna Chrobak zadbała o to, aby te były wysmakowane. W rezultacie jej książkę czyta się naprawdę przyjemnie. Została ona napisana lekkim i przystępnym językiem.

Komentarze (4)

Zostaw komentarz