Kultura Styl życia

Zbuntowany dziedzic – Vi Keeland i Penelope Ward

Zbuntowany dziedzic

Duet pisarski Vi Keeland i Penelope Ward ma na swoim koncie wiele tytułów, które stały się bestsellerami. Autorki za każdym razem ukazują nam historię romansu, który intryguje już od pierwszej strony. Sceny erotyczne ich autorstwa nie są wyuzdane, przez co kolejne książki trafiają w gust szerokiego grona odbiorców. Dlaczego warto sięgnąć po powieść Zbuntowany dziedzic?

Praca, która przynosi nieoczekiwany rozwój wydarzeń

Gia to młoda kobieta obdarzona dużym temperamentem.  Realizuje się jako autorka romansów i wraz z kilkoma innymi osobami wynajmuje mieszkanie w Hamptons. Pewnego dnia jej koleżanka Reiley, prosi ją o pomoc. Współlokatorka głównej bohaterki nie może się stawić w pracy i szuka zastępstwa. Gia nie narzeka na nadmiar pieniędzy, jej sytuacja finansowana nie należy do godnych pozazdroszczenia, dlatego też zgadza się pomóc Reiley.

Niestety, Gia nigdy nie potrafiła przyrządzać drinków i zupełnie się na tym nie zna.  Gdy stoi za barem w The Heights, podchodzi do niej mężczyzna zamawiający drinka. Jego przygotowanie wychodzi kobiecie dość nieporadnie, co skutkuje narastającym niezadowoleniem szorstkiego przystojniaka. Mężczyzna okazuje się szefem Reiley i jest wściekły na swoją pracownicę, która pozwoliła sobie na samowolkę. Nie tylko wyrzuca Gię za pracy, ale też zwalnia jej współlokatorkę z pracy.

Uczucie, które rodzi się niespodziewanie

Rush jest jednak zmuszony przyjąć Gię z powrotem, gdyż jedna z hostess zrezygnowała z pracy, stawiając swojego szefa w nieciekawym położeniu. Obiecuje młodej kobiecie, że nie wyrzuci jej koleżanki, jeśli przyjmie jego propozycję pracy.  Nikt nie przypuszczał, że znajomość, która nawiązała się dość niefortunnie i rozpoczęła się od istnego trzęsienia ziemi, przeobrazi się w relację pełną chemii i wzajemnego przyciągania.

Dlaczego Rush nie potrafi zaangażować się emocjonalnie?

Rush odziedziczył fortunę, pomimo bycia nieślubnym dzieckiem swojego ojca. Rodzinne zawirowania sprawiają, że w dorosłym życiu jest szorstki i traktuje kobiety dość przedmiotowo.  Rush nigdy nie związał się z nikim na poważnie, korzystał jedynie z przygodnych okazji na seks. Choć wychowała go kochająca matka, brak ojca pozostawił blizny na jego duszy. Z tego powodu zamożny przystojniak długo wzbrania się przed uczuciem do nowej pracownicy. Stara się to racjonalizować, powołując się na zasadę, iż nie należy romansować ze swoimi podwładnymi. Czy wytrzyma  tę hormonalną burzę?

Zbuntowany dziedzic to świetnie skonstruowana powieść, która pokazuje motywy postępowania wielu współczesnych mężczyzn. Panowie boją się zaangażowania i związku, gdyż nie wynieśli z domu dobrych wzorców. W rezultacie wzbraniają się przed płomiennym uczuciem, nawet gdy spotykają na swej drodze kobietę, którą kochają najmocniej na świecie. Zbuntowany dziedzic to romans inny niż reszta, jego wyjątkowość sprawia, że naprawdę warto po niego sięgnąć w wiosenne popołudnie.

Komentarze (4)

alibabka

1 rok temu

Cóż, mężczyźni z różnych powodów nie potrafią zaangażować się w związek z kobietą. Często wszystko rozbija się o relację z ojcem.

Zostaw komentarz