Kultura Styl życia

Zbuntowane serce – Vi Keeland i Penelope Ward

Zbuntowane serce

Zbuntowane serce stanowi kontynuację przygód głównych bohaterów, których poznaliśmy na kartach Zbuntowanego dziedzica. Vi Keeland i Penelope Ward po raz kolejny stworzyły romans, który trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. Jego akcja toczy się wartko i  tym samym trudno oderwać się od lektury.

Poznanie tożsamości ojca Gii

Gia wraz z Rushem udaje się na przyjęcie urodzinowe Elliotta. Wprawdzie przyrodni bracia są od dawna skonfliktowani, ale Lauren  próbuje ich pojednać. Podczas bankietu Gia odkrywa, że Elliott to mężczyzna, z którym zaszła w ciążę. To on podawał się za Harlana, gdy podrywał ją w klubie Rusha. Zapewniał, że jest wolny i obiecywał, że jeszcze się odezwie. Obie deklaracje okazały się jednak kłamstwem.

Czy Rush będzie w stanie wychować dziecko ukochanej?

Gia nie wie, co zrobić ze świeżo zdobytą wiedzą. Boi się powiedzieć o wszystkim Rushowi. Przeraża ją myśl, że mogłaby utracić ukochanego mężczyznę. Rush wie, że Gia spodziewa się dziecka innego mężczyzny, ale nie wie, że jest to potomek jego największego wroga, którego tak nienawidzi. Kobietę do wyjawienia prawdy namawia jej ojciec. Gia zamierza posłuchać jego rady i porozmawiać szczerze z Rushem. Niestety, Elliott ją ubiega i wyjawia jej ukochanemu, że uprawiał seks z jego partnerką.  Rush zrozpaczony szuka pocieszenia w alkoholu.

Czy Rush dochowa wierności?

Od momentu poznania prawdy między Gią a Rushem się nie układa. Ona stara się zbliżyć do ukochanego, ten jednak trzyma bezpieczny wyjazd. Aby przemyśleć sprawę wyjeżdża do Arizony na pogrzeb mężczyzny, który był dla niego jak ojciec. Podczas uroczystości żałobnej spotyka Beth, swoją byłą przyjaciółkę i kochankę, która wypiękniała.  Czy Rush dochowa wierności Gii, a może poszuka zapomnienia w ramionach pięknej koleżanki?

Trudy wychowywania cudzego dziecka

Zbuntowane serce to historia o wyzwaniu, jakim jest wychowywanie cudzego dziecka. Dla mężczyzny to trudna sytuacja pogodzić się z myślą, że jego ukochana spała z innym i zakończyło się to ciążą. Trudno jednak winić Gię za zaistniałą sytuację. Zbuntowane serce pokazuje, jak czasem niefortunny zbieg okoliczności wywiera ogromny wpływ na nasze życie, zmieniając je o 180 stopni.

Komentarze (4)

Zostaw komentarz