Kultura Styl życia

Zawalcz o mnie – Corinne Michaels

Zawalcz o mnie – Corinne Michaels

Zawalcz o mnie to kolejny tom z cyklu poświęconego braciom Arwood, który wzrusza i intryguje. Co tym razem przygotowała dla swoich czytelniczek Corinne Michaels? Czy kolejny z braci Arwood odnajdzie szczęście?

Nastoletnia miłość

Declay od zawsze kochał Sydney. Wiązał ogromne plany z tą piękną i mądrą kobietą. Obydwoje wychowali się w dość nieciekawych warunkach. Matka Declaya dość szybko zmarła. Chłopców wychowywał ojciec, który nadużywał alkoholu i znęcał się nad dziećmi. Sydney również nie miała łatwo z ojcem. W końcu pozostała sama z matką i dość dobrze odnalazła się w tej sytuacji.

Gdy winy ojca niszczą życie jego synów

Pewnego wieczoru, gdy Declay przyjeżdża w rodzinne strony, dochodzi do wypadku samochodowego. Pijany ojciec chłopców wjeżdża w inny samochód i doprowadza do śmierci osób, które nim podróżowały. Auto, które uczestniczyło w wypadku, jest zarejestrowane na Seana, jednego z braci. Ojciec nie poczuwa się do odpowiedzialności za śmierć niewinnych ludzi, a bracia nie chcą, by Sean musiał rezygnować z kariery w wojsku. Postanawiają milczeć, a Declay obiecuje, że porzuci Sydney, aby ona jako przyszła prawniczka nie musiała mieć wyrzutów sumienia z powodu tuszowania przestępstwa.

Zerwanie z ukochaną

Declay z ciężkim sercem udaje się do Sydney. Podczas rozmowy wyznaje jej, że nigdy nie zamierza wracać w rodzinne strony, pokochał wielkomiejskie życie. Rozstaje się również z ukochaną dziewczyną.

Niecodzienny testament

Po latach wszyscy bracia wracają w rodzinne strony, ponieważ wymusza to na nich testament zmarłego ojca. Aby otrzymać farmę, każdy z braci musi spędzić na niej przynajmniej 6 miesięcy. Declay zostaje zmuszony do powrotu w rodzinne strony i widywania Sydney. Postanawia naprawić błąd sprzed lat i odzyskać jej serce. Kobieta jednak zachowuje dystans, nie chce zostać ponownie zraniona.  Zdaje sobie sprawę, że jest zmuszona widywać Declaya, ponieważ miejscowość należy do niewielkich. Zamierza jednak dobrze chronić swoje serce przed ponownym zranieniem. Czy ta sztuka jej się powiedzie?

Zawalcz o mnie – powieść o miłości i trudnym dzieciństwie

Zawalcz o mnie pokazuje, jak skomplikowane bywają ludzkie losy. Wiele dzieci unieszczęśliwia nałóg rodziców. Gdy uzależnienie przejmuje nad nimi kontrolę, dochodzi do wielu traumatycznych wydarzeń. Na szczęście w dorosłym życiu każdy z nas jest kowalem własnego losu i może naprawić wcześniej popełnione błędy. Corinne Michaels stworzyła kolejną wzruszającą historię. Zawalcz o mnie stanowi drugi dom z cyklu poświęconego braciom Arwood. Przed nami kolejne dwie części.

Komentarze (3)

Zostaw komentarz