Seks

Zaskakujące powody, dla których on chce z tobą uprawiać seks

powody dla których mężczyźni uprawiają seks

Mogłoby się wydawać, że seks jest zawsze przez mężczyznę szczegółowo zaplanowany. On od początku wie, że chce cię posiąść, bo cię pożąda. Tymczasem rzeczywistość bywa zaskakująca. Przedstawiamy zaskakujące powody, dla których on chce z tobą uprawiać seks.

Nieprzewidziane okoliczności

Czasem on w ogóle nie myśli o seksie z tobą, ale pod wpływem twojego namiętnego spojrzenia, dwuznacznych dowcipów lub skąpego ubioru nabiera ochoty, aby zrobić to z tobą teraz i tu. Spontaniczny seks przydarza się większemu gronu facetów, niż sądzisz. Oni często niczego nie planują. Ale gdy leżą obok ciebie i oglądają film, czasem po prostu nachodzi ich ochota na coś więcej i cóż, próbują dopiąć swego.

Chęć przetestowania nowego

Może nie zabrzmi to zbyt miło ani tym bardziej romantycznie, ale w każdym facecie drzemie łowca przygód i niestrudzony tester. Gdyby on tylko mógł, uprawiałby seks codziennie z inną kobietą, aby przekonać się, jak na nią działa, jak wygląda jej nagie ciało, jak reaguje na jego pieszczoty i co ona potrafi zdziałać językiem.

Ciekawość twojej reakcji

On chce sprawdzić, jak ty zareagujesz po wspólnej nocy. Czy pochwalisz go, a może czule pocałujesz, zechcesz się przytulać, a może po prostu obrócisz się bez słowa i zaśniesz? To się może wydawać błahe i bez sensu, ale mężczyźni lubią poznawać twoje sekrety, w tym reakcję na orgazm.

Chęć rozładowania emocji

Czasem mężczyzna chce wyzbyć się negatywnych emocji, w tym stresu. Aby się wyluzować może wyskoczyć na piwo z kumplami, co grozi porannym kacem, lub uprawiać z tobą dziki seks. Ta druga opcja dla wielu facetów wydaje się bardziej kusząca.

Lekarstwo na złamane serce

On chce zapomnieć o swojej eks, być może odegrać się na niej. A ty stanowisz do tego doskonałe narzędzie. On może jej dopiec lub wzmocnić swoją samoocenę, uprawiając seks z tobą. Przy okazji orgazmu na chwilę zapomni o bólu po rozstaniu. To bardzo egoistyczny powód, ale cóż, takie jest życie.

On tylko ulega pokusie

Czasem mniej lub bardziej świadomie zamieniamy się w ponętną kusicielkę, która uwodzi swoim zapachem, zachowaniem i seksownym strojem. Gdy on widzi twój urok osobisty, nie potrafi mu się oprzeć. Idzie za głosem natury i zaciąga cię do łóżka.

Czysta ciekawość

On po prostu jest ciekawy, jak to jest w łóżku z tak pociągającą kobietą jak ty. Jesteś piękna, atrakcyjna, masz swój styl i ogromną pewność siebie. On chce dowiedzieć się, jaka jesteś w łóżku, gdy obok ciebie jest tylko jeden mężczyzna. Czy zachowujesz się w równie odważny sposób? A może zamieniasz się w potulną kotkę?

Kolekcjoner komplementów

On chce się dowartościować poprzez seks. Chce usłyszeć z twojej słowy komplement nt. swojego wyglądu, umiejętności seksualnych, penisa. Zasadniczo każde miłe słowo połechta jego nadszarpnięte ego.

Brak asertywności

Niektórzy mężczyźni mają bardzo słabą wolę i nie potrafią odmówić napalonej na siebie kobiecie. Nawet jeśli ona nie jest w ich typie, mają inne zobowiązania i powinni zachować wierność, lądują z nią w łóżku, bo ona jest taka gorąca.

Niezmącone niczym pożądanie

Czasem w grę wchodzi czysta biologia. Faceta ciągnie do ciebie jak pszczołę do miodu. On nie umie się oprzeć twojemu zapachowi, chce poznać twój smak i najintymniejsze zakamarki twojego ciała. Może po prostu uwiodłaś go swoim zachowaniem?

Dodaj komentarz