Seks

Zapomniane przez mężczyzn strefy erogenne

Zapomniane przez mężczyzn strefy erogenne

Nasze ciało pełne jest stref erogennych, które pozytywnie reagują na dotyk i pieszczoty mężczyzny. Niestety, wielu facetów je pomija. Przedstawiamy zapomniane przez mężczyzn strefy erogenne.

Szyja

Wielu mężczyzn zapomina, jak przyjemny potrafi być seks, gdy podczas niego całuje się kobiecą szyję. Panie mają mocno ukrwioną i unerwioną tę część ciała, dlatego warto ją pieścić w trakcie miłosnych uniesień.

Wewnętrzna strona dłoni

To się może wydawać śmieszne i zaskakujące, ale wewnętrzna strona dłoni jest szalenie unerwiona, dzięki temu możemy wykonywać szereg skomplikowanych czynności. Dlatego warto poświęcić jej nieco uwagi. Można ją pieścić, kreśląc na niej ósemki za pomocą palców, głaszcząc, muskając, a nawet całując.

Pośladki

Kobiety lubią, gdy mężczyzna z wyczuciem ugniata lub masuje ich pupy. Jest to przyjemne doznanie pod warunkiem, że mężczyzna nie jest zbyt gwałtowny i nie funduje nam klapsów. Tutaj wrażliwość bólowa daje o sobie znać. Wiele pań zwyczajnie to boli, dlatego lepiej jest skupić się na masażu pośladków wykonywanym z wyczuciem.

Wargi sromowe

Mężczyźni skupiają się albo na łechtaczce, albo na wejściu do pochwy. Zapominają tutaj o tym, że wargi sromowe też są szalenie wrażliwe na dotyk, dlatego warto poświęcić im nieco więcej uwagi, np. przejeżdżając po nich palcem w górę i w dół.

Linia kręgosłupa

Jest szalenie wrażliwa na dotyk, lubimy być pieszczone w tym obszarze naszego ciała. Dlatego zrób jej czasem niespodziankę i przejedź palcami od góry do dołu kręgosłupa. To szalenie pasjonujące doznanie.

Uda

Pocałunki w uda zdarzają się niezwykle rzadko, tymczasem szalenie mocno rozgrzewają kobiety, gdyż ta część nogi jest silnie unerwiona. Można ją dotykać lub całować.

Talia

Jest bardzo wrażliwa na delikatny dotyk, czułe muśnięcia palcami. To niesamowite doznanie, które warto fundować swojej partnerce, dostarczając jej nieziemskiej rozkoszy.

Dodaj komentarz