Dzieje się Warsztaty

Zakończone: Zajęcia z podstaw windsurfingu

zakonczone-zajecia-z-podstaw-windsurfingu

Piątą edycję akcji „Olsztyn. Aktywnie” zorganizuje Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze. Impreza ma za zadanie promować zdrowy styl życia, w którym ogromną rolę odgrywa sport.

W czasach, w których obserwuje się epidemię otyłości, włodarze miast starają się zapewnić swoim mieszkańcom atrakcyjne formy spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. W związku z tym, iż siedzący tryb życia nie służy naszemu zdrowiu, warto pamiętać o aktywności fizycznej. Może ona przybierać różne formy. Niektórzy preferują kajaki, podczas gdy inni uprawiają nordic walking.

W ramach akcji „Olsztyn. Aktywnie” 9 sierpnia 2014 roku odbędą się zajęcia przybliżające podstawy windsurfingu. Ta dyscyplina sportowa przywędrowała do nas stosunkowo niedawno. Niewiele osób zna zasady, które rządzą windsurfingiem. Osoby, które pragną zapoznać się z tym sportem, mogą to zrobić za darmo.

Wszystkie zajęcia odbywają się na Plaży przy Hotelu Kur, ul. Bałtycka 89 w godzinach: 09:00 – 11:00.

Zapisy uczestników na imprezy Windsurfingowe w ramach Olsztyn Aktywnie pod adresem mailowym: olsztynskiezagle@gmail.com lub pod numerem telefonu: 662 444 662

Informacja prasowa

Komentarze (2)

drobina

9 lat temu

Piękna impreza się szykuje:-) Chętnie wzięłabym w niej udział, ale chyba nie nadaję się do windsurfingu. Pozostają mi więc kajaki:-X

Zostaw komentarz