Dzieje się Targi

Zakończone: Targi Ogrodnicze Fiesta Garden

zakonczone-targi-ogrodnicze-fiesta-garden

W dniach 12-14.09 br. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu przy ul. Wrocławskiej 158 odbędą się Targi Ogrodnicze Fiesta Garden. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z szerokim asortymentem produktów związanych z tą branżą.

Targi Ogrodnicze Fiesta Garden są adresowane do osób, które pragną zaprojektować swój ogród. Pozwalają wybrać odpowiednie rośliny, nawozy oraz poznać najnowsze trendy w zabudowie tarasowej. Zaprezentowane zostaną specjalne środki, dzięki którym można zwiększyć plon i cieszyć się pięknym ogrodem przez cały rok.

Podczas targów firmy działające w branży ogrodniczej zaprezentują swoją ofertę szerokiej grupie odbiorców. Organizatorzy wydarzenia pragną dotrzeć do mieszkańców Opolszczyzny i sąsiednich regionów. Targi stanowią nie lada gratkę dla działkowców, hodowców warzyw, sadowników, szkółkarzy, agronomów, architektów krajobrazu, florystów oraz studentów kierunków o profilu ogrodniczym.

Gościem specjalnym targów będzie Maja Popielarska, która zyskała popularność jako dziennikarka i prezenterka pogody. Jej książka „Pokochać ogród” spotkała się z ciepłym przyjęciem czytelników. Maja Popielarska prowadzi również autorski program „Maja w ogrodzie”, w którym dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Dziennikarka ukończyła SGGW na specjalizacji architektura krajobrazu.

Godziny otwarcia:

  • Piątek 12.09.2014 r.- 11.00-18.00
  • Sobota 13.09.2014 r.- 10.00-18.00
  • Niedziela 14.09.2014 r.- 10.00-16.00h2. Ceny biletów
  • cena biletu normalny: 5 zł
  • bilet ulgowy: 1 zł

Informacja prasowa

Komentarze (3)

pati25

7 lat temu

Targi ogrodnicze..Dla wszystkich mających ogrody,działki to będzie coś interesującego.Na pewno dowiedzą się wielu ciekawych rzeczy

Zostaw komentarz