Dzieje się Wydarzenia

Zakończone: Seniorada w Sosnowcu

zakonczone-seniorada-w-sosnowcu

Kto powiedział, że senior nie może żyć aktywnie? Nie pozwól, by wiek cię ograniczał i weź udział w „Senioradzie”. 27.09. 2014 r. w Sosnowcu odbędą się zawody o charakterze sportowym: rajd pieszy oraz maraton rowerowy. Organizatorzy do udziału w zabawie zapraszają osoby 60+.

Pomysł, który zrodził się w Sosnowieckiej Radzie Seniorek i Seniorów, spotkał się z zainteresowaniem władz miejskich. Prezydent Sosnowca, Kazimierz Górski, oraz radna, Halina Sobańska, objęli wydarzenie patronatem. Dla uczestników „Seniorady” przygotowano liczne niespodzianki. Organizatorzy zapewniają darmowy catering oraz atrakcje kulturalne.

W programie przewidziano:

  • rajd rowerowy na trasach ok. 15 km
    1. Plac Papieski – Górka Środulska – zbiórka na Placu Papieskim o 11:00.
    2. Urząd Miasta – Górka Środulska – zbiórka pod UM przy ul. Zwycięstwa o 11:00.
  • rajd pieszy i nordic walking na trasie UŚ, ul. Będzińska – Górka Środulska, zbiórka o godzinie 10:00, czas przejścia ok. 2 godziny.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zadzwonić pod numer 602 656 913 lub 608 329 239. Zgłoszenia przyjmowane są do 23.09.2014 r. Zgłoszenie można przedłożyć osobiście w siedzibie Stowarzyszenia Aktywne Kobiety przy ul. 3 Maja 11 w Sosnowcu.

Informacja prasowa

Komentarze (3)

drobina

9 lat temu

Jeszcze mała chwila i „podrosnę” do Senior(i)ady:-X Nie wiem tylko czy mam się cieszyć, ale takie imprezki na pewno są ciekawe:-)

aneczka

9 lat temu

Na pewno wzięłabym udział w tym wydarzeniu. Po pierwsze – mieszkam w Sosnowcu, po drugie kocham jazdę na rowerze, po trzecie uwielbiam piesze wycieczki, ale niestety impreza zorganizowana jest dla osób 60+:|

Zostaw komentarz