Dzieje się Wydarzenia

ZAKOŃCZONE Konferencja „Niedoceniany potencjał kobiet”

zakonczone-konferencja-niedoceniany-potencjal-kobiet

Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów na konferencję pt. „Niedoceniany potencjał kobiet”, która odbędzie się 5 marca 2014 roku w Krakowie.

Celem konferencji jest stworzenie przestrzeni na dyskusję o potencjale kobiet, szczególnie tych, które ukończyły czterdziesty rok życia.

Organizatorzy spróbują m.in. uzyskać odpowiedź na pytanie, dlaczego właśnie w tej grupie kobiet – często z dużym doświadczeniem zawodowym, ogromnym doświadczeniem życiowym – ten potencjał jest niewystarczająco wykorzystywany na rynku pracy i w przestrzeni społecznej.

Odbędzie się również dyskusja na temat, jak wykorzystać niezagospodarowany potencjał kobiet 40+ i z jakich możliwości mogą korzystać.

Udział w konferencji potwierdził Minister Pracy i Polityki Społecznej – Władysław Kosiniak-Kamysz.

Prosimy o potwierdzenie przybycia: tel.: (12) 421 62 50, e-mail: biuro@iss.krakow.pl

miejsce: Hotel Andel’s, Pawia 3, Kraków
organizator: Instytut Studiów Strategicznych
adres: Mikołajska 4, 31-027 Kraków, woj. małopolskie

Informacja prasowa

Komentarze (4)

elle@elle

9 lat temu

to jest na pewno wartosciowe stwierdzenie ze kobiet sie po prostu nie docenia i na rynku pracy dominuja na kierowniczych stanowiskach faceci bo taki jest w Polsce stereotyp ze szefem lepszy jest mezczyzna ,a wielu z nich uwazaloby za dyshonor byc podwladnym kobiety i czas to wreszcie zmienic,ten meski szowinizm!

pati25

10 lat temu

W nas ,kobietach 40+ tkwi ogromny potencjał.Ale nie jest on wykorzystywany.Może dyskusja na tej konferencji coś zmieni…Chociaż to chyba nie wystarczy

drobina

10 lat temu

Konferencja „Niedoceniany potencjał kobiet” – brzmi zachęcająco, ale czy sama dyskusja na ten temat wystarczy? Pewnie dalej będziemy niedoceniane :\:-X

Zostaw komentarz