Seks

Te zachowania podczas seksu świadczą, że jesteś dla niej kimś ważnym

seks z uczuciem

Zastanawiasz się, czy ona jest z tobą tylko dla seksu, czy myśli o tobie poważnie? Przychodzimy ci z pomocą. Te zachowania podczas seksu świadczą, że jesteś dla niej kimś ważnym. Nie musisz obawiać się, że cię wykorzysta i porzuci.

Długie pocałunki

Kobieta, która chce się tylko zabawić, nie będzie chciała się zbyt długo całować. Wynika to z prostej rzeczy. Ona nie chce się do ciebie przyzwyczaić, a pocałunki przywiązują kobiety do mężczyzn, budzą w nich silne emocje.  Następnym razem  sprawdź to i całuj ją naprawdę długo. Jeśli sobie pozwoli na długie całusy, możesz być spokojny. Nie ucieka emocjonalnie od ciebie, lecz cieszy się ze wspólnie budowanej bliskości.

Dużo przytulania

Kobiety wiedzą, że podczas przytulania wydziela się oksytocyna i w rezultacie zaczynają one pałać do mężczyzny głębszymi uczuciami. Dlatego też panie, które chcą zaliczyć jednonocną przygodę, nie chcą się przytulać do partnera. Jeśli jej na tobie zależy, pozwoli ci się przytulać przed, w trakcie i po seksie. Ba, będzie tym faktem zachwycona.

Wspólna noc

Co robi kobieta szukająca erotycznej satysfakcji po seksie? Ubiera się i wraca do siebie. Jasno rozgranicza w ten sposób swoje życie emocjonalne od seksualnego. Jeśli ona zostaje u ciebie na noc, to znaczy, że przed tobą nie ucieka i jesteś dla niej kimś ważnym. Traktuje cię poważnie i chce się przy tobie obudzić.

Pieszczoty podczas gry wstępnej

Jeśli ona chce tylko seksu, to niekoniecznie będzie chciała, abyś pieścił jej piersi, uda etc. To od kobiety wymaga pewnej otwartości i poczucia intymności z partnerem, a ta intymność pojawia się wraz z uczuciem do niego. Jeśli ona pozwoli ci, żebyś całował jej piersi, brzuch i uda, to znaczy, że ci zaufała, pozwoliła być naprawdę blisko siebie i zapomniała o ewentualnych kompleksach. O tych ostatnich można zapomnieć tylko przy kimś, kto jest dla nas ważny. Kobieta, która chce tylko seksu, nie będzie chciała, aby jej krótka erotyczna przygoda miała za długi kontakt z częściami ciała, które mogą zostać ocenione krytycznie – wystający brzuch, za małe piersi, za grube uda etc.  Nie chce, aby on później się z niej naśmiewał i rozpowiadał innym o jej mankamentach. Tam na dole jesteśmy wszystkie do siebie podobne, więc nie mamy na tym punkcie większych kompleksów.

Pocałunki w szyję i kark

Pocałunki to wyraz głębokiego zainteresowania ze strony kobiety. Jeśli ona sama całuje cię w szyję i kark, to znaczy, że nie boi się bliskości z tobą. Jesteście na poziomie wyższym niż czysty seks, bo co tu dużo mówić. Ludziom, którym chodzi tylko o szybki numerek, zależy na szybkiej realizacji własnych potrzeb. To, że ona całuje cię w szyję, znaczy, że chce się z tobą kochać. A to coś dużo ważniejszego i cenniejszego niż zwykły seks.

Dodaj komentarz