Seks

Zachowania mężczyzn podczas seksu, które zniechęcają kobiety

irytujące zachowania mężczyzn

Zastanawiasz się nad doborem odpowiedniej techniki i tym, czy twój penis jest odpowiednio duży. Chcesz za wszelką cenę stanąć na wysokości zadania, mieć silną erekcję i doprowadzić ją do orgazmu. Wspaniale, ale kobietom często nie o to chodzi. Przedstawiamy zachowania mężczyzn podczas seksu, które zniechęcają kobiety.

Brak czułości

Kobiety nie lubią, gdy podczas seksu brakuje czułości. Przytulanie, pocałunki, czuły dotyk są nam potrzebne do zaliczenia seksu do udanych i przyjemnych przeżyć. Gdy facet unika czułości, jak diabeł święconej wody, czujemy się traktowane przedmiotowo i mamy wątpliwości, czy dobrze postąpiłyśmy, decydując się na seks z tym akurat mężczyzną.

Zachowania mężczyzn podczas seksu, które zniechęcają kobiety. Brak bliskości

Mężczyźni nie chcą wzmacniać bliskości podczas seksu, co irytuje kobiety. Dla wielu facetów seks jest jak pokaz sprawności fizycznej. Jestem w stanie doprowadzić ją do orgazmu, uprawiać seks przez kilkanaście minut, zmieniać często pozycje. Tymczasem  kobiety chciałyby czasem po prostu zwolnić, przytulić się, pocałować, a po wszystkim zostać przytulone.

Seks wyprany z emocji

Jeśli seks jest bardzo mechaniczny, to kobieta czuje się nieusatysfakcjonowana. Nie lubimy braku emocji podczas erotycznych igraszek.  Dla nas jest to coś pustego i średnio przyjemnego. Nie chodzi o to, żeby facet wyznawał nam uczucia, ale o to, żeby chociaż przytulił i pocałował w trakcie, pogładził po plecach etc.

Za poważnie

Gdy kobieta czuje, że wspólny seks to bardziej egzamin, pokaz możliwości erotycznych, w którym wszystko musi pójść zgodnie z planem, czuje się zniechęcona. Zbyt poważna atmosfera jest niezwykle uciążliwa. Tam, gdzie nie ma miejsca na śmiech, żarty i wzajemną wyrozumiałość, tworzy się naprawdę ciężka atmosfera.

Zbyt nastawiony na orgazm

Jeśli mężczyzna za bardzo skupia się na tym, aby doprowadzić kobietę do orgazmu, robi się nerwowo. O wiele lepiej podejść do seksu na luzie. Staram się, eksperymentuję i jak będzie orgazm, wspaniale, jeśli nie, też będzie świetnie, bo spędzimy miło czas.

Skupianie się tylko na pochwie

Kobiety nie chcą, aby mężczyzna skupiał się tylko na ich pochwie.  Chciałyby, aby dotykał ich piersi, pupy, całował w usta, gładził po plecach. Pobudzanie różnych obszarów ciała, w tym łechtaczki, sprzyja osiąganiu orgazmu.  Sama penetracja to stanowczo za mało.

Dodaj komentarz