Miłość i związki

Zachowania, które pozbawiają cię szans u facetów

Zachowania, które pozbawiają cię szans u facetów

Jak to się dzieje, że jedne kobiety mają powodzenie u mężczyzn i wprost mogą w nich przebierać jak w ulęgałkach, a inne w ogóle nie potrafią umówić się na randkę? Przedstawiamy zachowania, które pozbawiają cię szans u facetów.

Kontrolujesz go

Mężczyźni nie znoszą, gdy kobieta trzyma ich na krótkiej smyczy. Dzwoni kilka razy dziennie, pisze kilkanaście razy i jeszcze napastuje jego kolegów, pytając, czy luby spędza z nimi czas. To zdecydowanie zamach na jego wolność. Żaden normalny człowiek nie wytrzyma takiego nagromadzenia kontroli.

Za dużo gadasz

Faceci mają dość kobiet, które przypominają katarynkę. Żaden mężczyzna nie zniesie na dłuższą metę sytuacji, w której ty nawijasz jak szalona o wszystkim i o niczym. Wyselekcjonuj kilka ciekawych tematów, unikaj tych, które go zanudzą na śmierć. Jego naprawdę nie interesują wyprzedaże sukienek.

Jesteś chłopczycą

Masz być kobietą, a nie dziewczyną w stroju, który równie dobrze mógłby założyć twój brat. Ubieraj się kobieco, załóż czasem sukienkę, spódniczkę, a nie tylko wiszące dzwony i koszulkę oversize. Zaprzyjaźnij się z makijażem, w końcu to najlepszy przyjaciel każdej kobiety.

Życie to wielka impreza

Jeśli ciągle imprezujesz, nawet gdy chodzisz do pracy, to jawisz się jako kobieta nienadająca się do związku. Mężczyźni szukają jednak pań zapewniających im większą stabilizację. Nie każdy z nich ma ochotę towarzyszyć ci w wyjściach do klubu, a puszczać cię tam samą, też średnio im się uśmiecha.

Jesteś przemądrzała

Osoby przemądrzałe nigdy nie są szczególnie lubiane. Zapewne masz nie tylko problem ze znalezieniem faceta, ale też przyjaciół. Co najwyżej zasiadasz w loży szyderców wraz z innymi osobami, które uważają się za lepsze od innych.

Palisz, pijesz etc.

Mężczyźni unikają kobiet uzależnionych. Palenie i picie na umór nie jest ani kobiece, ani sexy. Przyciągasz tylko typów spod ciemnej gwiazdy, którzy też lubią sobie ostro zabalować.

Jesteś fałszywa

Mężczyzna, gdy widzi w tobie fałsz, od razu ucieka przed tobą. Panowie nie znoszą dwulicowości. Może warto więc popracować nad swoimi wadami i pozbyć się niektórych, zamiast cały czas narzekać?

Ciągle narzekasz na swoje wady

Jesteś niezadowolona z oponki na brzuchu, ale nie ćwiczysz, by się jej pozbyć. Wolisz natomiast biadolić całymi dniami, jak to los cię skrzywdził tłuszczykiem. Tymczasem sama jesteś sobie winna i przestań ciągle marudzić, bo nikt tego nie lubi.

Przerysowane brwi, usta jak u karpia

Jeśli przypominasz Barbie, masz sztuczne usta napompowane do granic możliwości, nosisz tipsy i doczepy, a na dodatek malujesz brwi w postaci grubych krech, żaden facet na ciebie nie spojrzy. Mężczyźni nie znoszą tylu kilogramów plastiku i sztuczności.

Gdy wyglądasz wulgarnie

Mężczyźni nie lubią kobiet, które wyglądają na łatwe. Ich biust wylewa się z bluzki, majtki prześwitują spod za małych legginsów. Wulgarny ubiór przyciąga mężczyzn zainteresowanych szybkim numerkiem.

Jesteś urodzoną kokietką

Mężczyźni nie lubią kobiet, które flirtują z każdym napotkanym samcem. To bowiem żadna sztuka zdobyć taką kobietę. Nie sposób jej przy sobie zatrzymać, więc w ich mniemaniu uchodzi za złą kandydatkę na stały związek.

Dodaj komentarz