Miłość i związki

Zachowania, dzięki którym będziesz dla niego seksowną kobietą

seksowna kobieta

Zastanawiasz się, co sprawia, że mężczyzna myśli o tobie: ale z niej seksowna kobieta? Chciałabyś wiedzieć, co działa na płeć przeciwną? Przedstawiamy zachowania, dzięki którym będziesz dla niego seksowną kobietą.

Niezależność

Tak, mężczyźni lubią kobiety, które mają własne zdanie, swoją pracę, hobby, przyjaciół i nie szukają faceta, na którym mogłyby się uwiesić. Jeśli ty jesteś zaniezależna i samodzielna, nie potrzebujesz do każdego drobiazgu pomocy swojego misiaczka, to on uważa cię za diabelnie seksowną. Oczywiście masz prawo poprosić go o pomoc, ale nie wzywaj go za każdym razem, gdy w twoim mieszkaniu pojawi się pająk, bo w jego oczach zapiszesz się jako rozhisteryzowana laska, od której lepiej uciekać.

Wiesz, czego chcesz

Każdy facet marzy o kobiecie, która wie, czego chce. Jeśli masz ochotę na seks, a on cię o to pyta, to po prostu mówisz mu o tym wprost. Wiesz, że podniecają cię jego pocałunki, najlepiej wyglądasz w czerwonej sukience w wersji mini. Mężczyzn szalenie podnieca kobiece zdecydowanie.

Masz własne zainteresowania

Fakt, że kobieta posiada pasję i nie chodzi tutaj o byciu łowczynią promocji w centrach handlowych, jest dla wielu facetów niezwykle istotni. Zauważ, że mężczyźni mają swoje hobby i nie rezygnują z niego nawet na czas związku. Dlatego tak dobrze w nim funkcjonują. Nie chcą partnerki furiatki, która nie potrafi zająć się sama sobą w czasie wolnym. Nic dziwnego, że kobieta mająca własne zainteresowania jest dla nich tak sexy.

Pewność siebie

Każdy facet docenia w kobiecie pewność siebie. Jeśli czujesz się dobrze w swoim ciele, znasz swoje atuty i umiesz zrobić z nich użytek, jednocześnie nie zadręczasz siebie i otoczenia swoimi mankamentami, to jesteś ideałem. Naprawdę faceci mają po dziurki w nosie kobiet, które pięć razy dziennie opowiadają o swoim cellulicie. Są niezadowolone ze swojego brzucha, pośladków, piersi, nosa, krótko mówiąc: wszystkiego. Jeśli jesteś osobą pewną siebie i zwyczajnie lubisz siebie taką, jaką jesteś, to niesamowicie go pociągasz.

Odważna

Nie boisz się wyzwań. Jeśli chcesz, to po prostu dzwonisz do faceta i proponujesz spotkanie. Masz ochotę wystartować z nowym projektem w pracy, więc zgłaszasz swoje pomysły przełożonemu. Nie brakuje ci odwagi i wytrwałości.

Ubierasz się z gustem

Prześwitujące legginsy, w których wyglądasz jak przedszkolak, który uciekł z drzemki, bezkształtne bluzki i spodnie zupełnie niepodkreślające twoich kształtów. Jeśli tak się ubierasz, nie jesteś sexy dla mężczyzn. Faceci lubią kobiety, które ubierają się z gustem. Innymi słowy, podkreślają swoją kobiecość w niewulgarny sposób. Noszą krótkie sukienki, spódniczki oraz bluzki z dekoltem, ale wygląda to mimo wszystko ze smakiem.

Można cię rozśmieszyć

Mężczyźni nie znoszą ponuraków i nie chcą ich na swoje partnerki. Jeśli jesteś śmieszką, łatwo można wywołać uśmiech na twojej twarzy, to jawisz się jako optymistka, a to już jest bardzo sexy. Pamiętaj o tym i nie bój się pokazać swojej zabawnej, wyluzowanej strony wybranemu przystojniakowi.

Otwarta na nowe możliwości

Seksowna kobieta nie boi się nowości, jest otwarta na całe spektrum możliwości i wybiera z niego to, co dla niej najlepsze. Mężczyźni cenią sobie takie partnerki, gdyż nie boją się eksperymentów w łóżku i erotyczna sfera życia nie wieje rutyną.

Masz grono wiernych przyjaciół

Skoro ludzie cię cenią, lubią i darzą zaufaniem, to znaczy, że na to zasługujesz i jesteś naprawdę świetną kobietą. To jest dla mężczyzn bardzo sexy. On chcą mieć towarzyską, dobrą, empatyczną i wspierającą kobietę u swojego boku.

Nie jesteś zahukaną kobietą, mówisz głośno to, co sądzisz

Wbrew pozorom faceci nie lecą na szare myszki, wolą kobiety, które pewnym głosem mówią wprost o tym, co sądzą na dany temat. Jeśli nie boisz się wyrażać własnego zdania na różne, czasem niełatwe tematy, to jesteś dla niego niesamowicie sexy.

Dodaj komentarz