Miłość i związki

Z jakim facetem nie stworzysz trwałego związku?

facetem

Kobieta marzy o trwałej relacji, związku który przetrwa dłużej niż miesiąc czy dwa. W końcu nie zakochujemy się co 5 minut w każdym napotkanym przechodniu. Miłość to piękne uczucie, ale nie każdy facet nadaje się do bycia w głębszej relacji z kobietą. Z jakim facetem nie stworzysz trwałego związku?

Facet nieidealny

Twój facet nie musi być mistrzem sportu, niebieskookim blondynem o hollywoodzkim uśmiechu czy dżentelmenem niczym z romantycznego filmu. Najważniejsze, by odpowiadał Tobie, w końcu to Ty z nim jesteś. Nie musi być ideałem. Nie przyjedzie do Ciebie na białym rumaku, ewentualnie w czarnym sportowym samochodzie. Facet nieidealny to Twój facet i takiego zapewne kochasz. Oczywiście my, jako kobiety mamy tendencję do szukania tego ideału. Często wydaje nam się, że takowy znalazłyśmy, ale rzeczywistość bywa okrutna, szybko sprowadzając nas na ziemię. Niektóre typy mężczyzn nie potrafią stworzyć długotrwałej relacji. Dlaczego? Przekonajcie się same i sprawdźcie, czy w waszym towarzystwie kręcą się tacy faceci.

Wieczny imprezowicz

Przyznajmy szczerze, że przyjemnie jest raz na jakiś czas wybrać się do klubu, by potańczyć i poimprezować. Sytuacja może być niepokojąca, jeśli facet żyje od imprezy do imprezy. Jest na nieustannym kacu i nie do końca interesuje się przyziemnymi sprawami. Imprezowicz uwielbia spotkania ze znajomymi, ale na kobietę nie ma czasu w jego napiętym grafiku. W sumie nie ma ochoty na związek, bo taki tryb życia w pełni mu odpowiada. Na razie jest fajnie, ale nim się nie obejrzy, jego znajomi wykruszą się z ekipy, a on pewnego dnia ocknie się z letargu i dostrzeże, że czegoś mu brak.

Karierowicz

Dla karierowicza jedyną ukochaną jest praca. To jej poświęca się w 100%. Nastawiony na karierę pracoholik myśli tylko o sukcesie. Kobieta, jeśli już pojawia się w jego życiu, raczej jest dodatkiem. Co gorsze, może przeszkadzać mu w osiągnięciu danego celu zawodowego. Karierowicz nie jest w stanie dbać o związek i swoją ukochaną. Jeśli nie przystopuje, szybko straci szansę na prawdziwą miłość i trwałą relację.

Pewny siebie egoista

Facet, który jest zbyt pewny siebie, to także nie najlepszy materiał na długi związek. Wpatrzony w siebie uważa, że to on jest najważniejszy i powinien dostać wszystko czego pragnie, najlepiej na srebrnej tacy. Nienawidzi krytyki, więc każda uwaga może zostać potraktowana jak atak na jego osobę. Mężczyzna tego typu nigdy nie doceni kobiety, która jest u jego boku, jeśli nie zacznie dostrzegać czegoś więcej, niż czubek własnego nosa.

Wierny kumpel

Kumple są ważni, podobnie jak przyjaciółki dla kobiety. Ale posiadanie bliskich znajomych nie oznacza, że mamy spędzać z nimi każdą wolną chwilę. Spotykanie się z facetem, który całkowicie poświęca się kumplom to nie lada wyzwanie dla kobiety. Mecz, wyjście do baru – cokolwiek co będzie wiązało się z kumplami, będzie na pierwszym miejscu. I nawet bycie miss bikini może nie pomóc, jeśli jego życie kręci się tylko wokół znajomych.

Maminsynek

związekMatkę ma się tylko jedną. To bardzo ważna osoba w życiu każdego człowieka. Jednak w dorosłym życiu, relacja z nią nie powinna przysłaniać związku. Facet, który każdą drobną rzecz musi skonsultować z mamusią, od razu traci w oczach kobiety. Ona chce się przecież związać z nim, a nie jego matką. Dość toksyczna relacja może prędzej czy później popsuć związek. Warto więc zachować granice. Inaczej facet będzie miał cały czas problem w ułożeniu sobie życia.

Katarzyna Antos

Komentarze (2)

Zostaw komentarz