Seks

Z iloma mężczyznami ona spała?

z iloma mężczyznami ona spała

Mężczyźni sami się nakręcają negatywnie do kobiet, z którymi się spotykają. Gdy trafiają na partnerkę, która nie jest dziewicą, zaczynają się zastanawiać, z iloma mężczyznami ona spała. Jeśli kobieta jest dziewicą, to zastanawiają się, czy uprawiała seks oralny i analny. Ile razy i z kim. Męska ciekawość jest niezaspokojona. I lepiej niech taka pozostanie.

Z zupełnie niewiadomych powodów faceci przeżywają byłych partnerów swoich kobiet tak, jakby od tego coś zależało w ich związku, który właśnie trwa.  Czy to takie ważne, czy miała jednego faceta czy dwóch, a może trzech? Dopóki ona nie jest kobietą, która sypia, z kim popadnie, wszystko jest w porządku. Gdyby miała naprawdę wielu partnerów seksualnych, mógłbyś się bać chorób wenerycznych. To normalne, że większość kobiet już kogoś miała. Co nie znaczy, że tamten facet dziś cokolwiek dla nas znaczy. Wtedy może był miłością naszego życia, ale wszystko się zmieniło.

Z iloma mężczyznami ona spała, to jedno z częściej zadawanych pytań. Jeśli słyszysz je od swojego mężczyzny, stosuj metodę zdartej płyty. Odpowiadaj, że po prostu nie ujawniasz takich informacji, bo to, co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr. Ta wiedza nie jest mu do niczego potrzebna. Powiesz, że było ich 2, to uzna, że co najmniej o 1 za dużo. Jeśli miałaś tylko 1 partnera przed nim, to uzna go za twoją wielką miłość, za którą wciąż wzdychasz ukradkiem. Nie ma co roztrząsać przeszłości, bo prowadzi to tylko do zgrzytów w aktualnej relacji.

Im mniej mówisz mu o swoich eks, o tym, kim byli, czym się zajmowali, jak wyglądali, gdzie ich poznałaś, tym lepsza będzie wasza relacja, a z pewnością zdrowsza. Eks należy zostawić za sobą, a nie dywagować o nich z obecnym partnerem.  Czemu ma to służyć? Rozbudzaniu chorej ciekawości: czy on był lepszy ode mnie w łóżku? Może fundował jej drogie prezenty? A może zabierał na najbardziej romantyczne randki? A ten był jej pierwszym, więc pewnie ciągle o nim myśli. Stop! To chore, dlatego nie mów o swojej przeszłości partnerowi, z którym obecnie jesteś. Jeśli będzie bardzo nalegał, powiedz, że twoi eks nie chcieliby, abyś o nich rozmawiała, więc pewne rzeczy zachowujesz tylko dla siebie i potrafisz być naprawdę dyskretna.

Naprawdę ilość seksualnych partnerów jest bez znaczenia. Czy był 1 czy 3 – co to zmieni? Kobieta nie patrzy na obecną relację przez pryzmat wcześniejszych. Nie ocenia cię tak: lepiej całuje niż Łukasz, ale Adrian lepiej pieścił piersi niż on. Jeśli jej na tobie zależy, to jesteś dla niej najwspanialszym kochankiem na świecie pod warunkiem, że w trakcie zbliżenia nie zadajesz jej bólu i chcesz, aby obojgu było bardzo przyjemnie.

Dodaj komentarz