Powinnaś wiedzieć, że... Seks

Gdzie występują strefy erogenne u mężczyzn?

strefy erogenne u mężczyzn

Zapewne doskonale wiesz, jakie pieszczoty sprawiają ci przyjemność. Zdążyłaś już poznać swoje wrażliwe punkty i zdajesz sobie sprawę, jak reagują one na dotyk. Czy jednak wiesz, gdzie występują strefy erogenne u mężczyzn?

Namiętne pocałunki

W obiegowej opinii pokutuje przekonanie, że pocałunki są dobre dla kobiet. To właśnie panie o nie zabiegają. Tymczasem mężczyźni też lubią się całować, ponieważ sprawia im to wielką przyjemność.  Usta to silnie ukrwione miejsce, nic dziwnego, że pieszczoty tej części ciała dostarczają zmysłowej przyjemności zarówno tobie, jak  i twojemu facetowi.  Jeśli chcesz go pobudzić, obsyp go namiętnymi pocałunkami. Ty najlepiej wiesz, czy twój mężczyzna preferuje romantyczne całusy czy lubi, jak od czasu do czasu delikatnie przygryziesz jego wargę.

Pieszczoty szyi

Mężczyźni podobnie jak kobiety lubią, gdy pieści się ich szyję i ramiona. To silnie unerwione i doskonale ukrwione miejsca, nic dziwnego,  że dotyk tych części ciała potrafi dostarczyć tyle przyjemności. Jeśli chcesz wprowadzić swojego faceta w odpowiedni nastrój, wykorzystaj tę wiedzę w praktyce.

Strefy erogenne u mężczyzn. Wrażliwe sutki

Nie tylko kobiety mają sutki wrażliwe na dotyk, także niektórzy mężczyźni lubią, gdy poświęca się uwagę tej części ciała. Warto jednak nauczyć się obserwować reakcje swojego faceta, aby móc wywnioskować, czy to, co robimy, sprawia mu przyjemność, a może wręcz przeciwnie, powoduje dyskomfort.  Męskie sutki możesz delikatnie dotykać i całować.

Męskie pośladki

Panie często pomijają tę część męskiego ciała, tymczasem faceci lubią pieszczoty pośladków. W związku z tym warto poświęcić im więcej uwagi, a efekt końcowy może okazać się dla ciebie zaskakujący.

Magdalena Kukurowska

Komentarze (2)

Zostaw komentarz