Wystarczy, że spełniasz tych 6 punktów, a ona będzie codziennie fantazjowała o seksie z tobą

jak rozbudzić fantazje erotyczne kobiet

Co sprawia, że kobieta zaczyna myśleć o mężczyźnie w kontekście seksualnym i marzyć wręcz o wspólnej nocy? Dlaczego jednym facetom udaje się wzbudzić takie emocje u płci pięknej, a drugim niekoniecznie? Wystarczy, że spełniasz tych 6 punktów, a ona będzie codziennie fantazjowała o seksie z tobą.

Jesteś w jej typie

Tak naprawdę to podstawa, trudno, aby kobieta o tobie fantazjowała, jeśli nie wpisujesz się w jej standardy. Pamiętaj, że każda z nas zwraca uwagę na co innego. To, co twoim zdaniem jest wadą, dla niej może stanowić olbrzymi atut. Każda z nas ma bowiem inny gust. Niemniej ważne jest, aby facet spełniał nasze oczekiwania, inaczej z pociągu fizycznego nici.

Od razu wpadłeś jej w oko

Czasem facet jest w naszym typie, ale i tak nie wpada nam w oku za pierwszym razem. Czasem zyskuje przy bliższym poznaniu, ale tutaj wciąż brakuje pewnego żaru. Jeśli od razu wpadłeś jej w oko, masz duże szanse zagościć w jej myślach jako wymarzony kochanek. Wtedy każdy bodziec erotyczny – reklama w telewizji, powieść ze scenami seksu, automatycznie będzie kojarzony z twoją osobą.

Często ją dotykasz

Kobieta potrzebuje też bodźców fizycznych. Jeśli mężczyzna często jej dotyka, przytula, łapie za rękę, całuje, to wzbudza w niej erotyczną fascynację. To jest coś, do czego teraz będzie powracała myślami, gdy zabraknie cię obok niej.

Nie od razu przechodzisz do rzeczy

Kobieta z jednej strony marzy o tym, żebyś zerwał z niej ubranie i kochał się tu i teraz, z drugiej bardziej rozbudzasz jej wyobraźnię, gdy zwlekasz z przejściem do rzeczy. Gdy ją przytulasz i nie robisz nic więcej, ona sama zaczyna się nakręcać na to, aby spędzić z tobą noc.

Gra wstępna z tobą jest bardzo namiętna

To sprawia, że w jej pamięci utrwalają się same pozytywne obrazy twojej osoby jako kochanka. Im bardziej namiętnie ją całujesz, im więcej uwagi poświęcasz pieszczotom różnych części ciała, tym częściej ma sny erotyczne z tobą w roli głównej.

Seks z tobą to nie tylko penetracja

Właśnie, ona nie chce, żebyś skupiał się na penetracji. Kobieta pragnie, abyś w trakcie ją całował, przytulał, dotykał. To czyni seks boskim i rozbudza w niej erotyczne fantazje. Chcesz, aby marzyła o twoich pieszczotach, więc musisz dostarczyć jej bardziej złożonych wrażeń.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ