Dbaj o włosy i paznokcie Uroda

Wygraj zestaw Polish French Set od Sense and Body!

Polish French Set

French manicure to jeden z najpopularniejszych sposobów ozdabiania paznokci. Jest klasyczny, elegancki, a dłonie wyglądają naturalnie i świeżo. Manicure francuski polega na pomalowaniu paznokcia dwoma lakierami – kryjącą bazą w naturalnym odcieniu różu lub beżu, oraz białym lakierem, który podkreśla końcówki i kształt paznokcie. Sense and Body postanowiło wyjść poza te klasyczne schematy. Manicure francuski z zestawem Polish French Set jest innowacyjny, wpisuje się też w panujące metaliczne trendy. Już dziś weź udział w konkursie i wygraj zestaw Polish French Set od Sense and Body!

W każdym zestawie znajdują się dwa lakiery: jeden czarny gwarantujący dokładne krycie, oraz jeden lśniący, w metalicznym odcieniu. Każdy z dodatkowych kolorów inspirowany jest cennymi metalamii naturalnymi surowcami. Tak zaakcentowane końcówki paznokci z pewnością przykują uwagę, a dłoń będzie prezentowała się niezwykle elegancko. Do każdego zestawu dołączono 100 szablonów do paznokci, które ułatwią wykonanie perfekcyjnego french manicure.

CENA: 15,99 ZŁ

DOSTĘPNOŚĆ: Lakiery są dostępne w sprzedaży m.in. w wybranych drogeriach ROSSMANN oraz na stronie internetowej www.panakotasklep.pl

Weź udział w konkursie i wygraj zestaw Polish French Set od Sense and Body!

Aby zdobyć Polish French Set od Sense and Body należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Który z obecnych trendów na modne paznokcie podoba ci się najbardziej? Swoją odpowiedź uzasadnij.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 9 listopada br.  do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Polish French Set”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 9.11.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Menopauza.pl

Fundatorem nagród – 5 zestawów nagród (w skład każdego wchodzą 2 zestawy Polish French Set) jest Sense and Body.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Menopauza.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (5)

Mindi

2 lata temu

Trzymam kciuki za biorących udział w tym konkursie. Wolę tradycyjne kolory, także tym razem będę się przyglądała jak wyglądają tak umalowane paznokcie. Może kiedyś się przełamię i spróbuję.

dulcynea

2 lata temu

Bardzo fajna nagroda , ja uwielbiam najbardziej francuski manicure .
Choć dla mnie taki bardzo awangardowy , warto spróbować zawalczyć o nagrodę 😉

Irena

2 lata temu

Nagroda jest bardzo zachęcająca. Z przyjemnością zawalczę o super nagrodę 🙂 która z pewnością byłaby przydatna w mojej kosmetyczce 🙂

Zostaw komentarz