Twoje kosmetyki Uroda

Wygraj zestaw kosmetyków do demakijażu AA Hydro Algi!

aa hydro algi różowe

Demakijaż odgrywa kluczową rolę w codziennej pielęgnacji twarzy, należy wykonać go starannie przy pomocy sprawdzonych kosmetyków. Usuwanie make-upu powinno być naszym stałym wieczornym rytuałem, ponieważ resztki makijażu mogą podrażnić i znacznie pogorszyć stan cery.

Specjalnie dla użytkowniczek portalu Menopauza.pl firma Oceanic ufundowała 5 zestawów kosmetyków do demakijażu z serii AA Hydro Algi z algami różowymi. W skład każdego z nich wchodzą następujące specyfiki:

 

AA Hydro Algi Różowe Dwufazowy płyn do demakijażu oczu i ust

Dwufazowy płyn do demakijażu oczu i ust precyzyjnie usuwa zanieczyszczenia oraz wodoodporny makijaż, nie pozostawiając tłustego filmu. Formuła z prowitaminą B5 i alantoiną  zapewnia ukojenie oraz zapobiega podrażnieniom. Receptura płynu nie zawiera kompozycji zapachowej i barwników, dzięki czemu jest on bezpieczny dla osób ze skórą wrażliwa, alergiczną oraz noszących szkła kontaktowe.

 

AA Hydro Algi Różowe Tonik łagodzący

Delikatny tonik usuwa pozostałości makijażu i zanieczyszczeń, przywracając skórze jej naturalną równowagę. Algi różowe oczyszczają komórki skóry z toksyn oraz zatrzymują w nich cenne składniki mineralne, zapewniając młody wygląd. Kwas hialuronowy wiąże cząsteczki wody na powierzchni skóry, poprawiając jej gładkość i sprężystość. Hydro-Derm System 24h, dwupoziomowy kompleks nawilżający, zapewnia natychmiastowe nawilżenie oraz zabezpiecza skórę przed utratą wilgoci.

AA Hydro Algi Różowe Nawilżający żel do mycia twarzy

Nawilżający żel polecany jest do oczyszczania skóry normalnej i suchej, skłonnej do podrażnień. Zawarte w nim algi różowe oczyszczają komórki skóry z toksyn, jednocześnie zatrzymując w nich cenne składniki mineralne. Koktajl cukrowy chroni skórę przed odwodnieniem oraz niekorzystnym działaniem otoczenia, dzięki czemu wygląda ona promiennie. Dwupoziomowy kompleks nawilżający Hydro-Derm System 24h zapewnia natychmiastowe nawilżenie oraz zabezpiecza skórę przed utratą wilgoci.

 

AA Hydro Algi Różowe Żel micelarny do demakijażu twarzy i oczu

Delikatna receptura żelu, oparta na strukturze micelarnej, skutecznie usuwa makijaż i wszelkie zanieczyszczenia, pozostawiając skórę czystą i odświeżoną. Zawarte w nim algi różowe oczyszczają komórki skóry z toksyn oraz zatrzymują w nich cenne składniki mineralne. Hydro-Derm System 24h,  dwupoziomowy kompleks nawilżający, zapewnia natychmiastowe nawilżenie oraz zabezpiecza skórę przed utratą wilgoci.

 

Wygraj zestaw kosmetyków do demakijażu AA Hydro Algi  Różowe!

Aby zdobyć 1 z 5  zestawów kosmetyków AA Hydro Algi wystarczy w sposób kreatywny odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Z czym kojarzą Ci się algi, które stanowią jeden ze składników aktywnych kosmetyków z serii AA Hydro Algi?

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 03 maja br. do godziny 23:59 – odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując – „Wiosenny konkurs z AA”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

  • Spośród  odpowiedzi nadesłanych na maila konkurs@menopauza.pl do 03.05.2016 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
  • Organizatorem konkursu jest portal Menopauza.pl
  • Fundatorem nagród – 5 zestawów kosmetyków AA Hydro Algi z różowymi algami (Dwufazowy płyn do demakijażu oczu i ust + Tonik łagodzący + Nawilżający żel do mycia twarzy + Żel micelarny do demakijażu twarzy i oczu) jest ich producent.
  • Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.
  • Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Menopauza.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
  • Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
  • W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
  • Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
  • Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

 Artykuł sponsorowany 

Komentarze

Zostaw komentarz