Kultura Styl życia

Wygraj powieści Soni Rosy pt. Hotel 69 i Nimfomanka!

Wygraj powieści Soni Rosy pt. Hotel 69 i Nimfomanka

Specjalnie dla czytelniczek portalu Menopauza.pl Wydawnictwo Filia ufundowało dwa zestawy powieści Soni Rosy. W skład każdego z setów wchodzą książki Hotel 69 i Nimfomanka. Już dziś weź udział w naszym konkursie i zapewnij sobie fascynującą lekturę na letnie wieczory.

Hotel 69 – Sonia Rosa

Alexander Carlsson, syn szwedzkiego multimilionera i polskiej śpiewaczki operowej, dostaje w prezencie od ojca ekskluzywny hotel w Sopocie. Czy Alex znajdzie w Trójmieście szczęście i miłość? Jakie tajemnice skrywają hotelowe apartamenty?

Przygodny seks, morze alkoholu, nocne awantury i wulgarne wyzwiska – ci, którzy opłacili pokój, nie zawsze grzecznie idą spać…
W Hotelu 69 spotkasz miłość, nienawiść, zazdrość, mroczne sekrety i małe codzienne grzeszki zameldowanych tam gości. W tle świat olbrzymich pieniędzy, sopockich milionerów, trójmiejskiego półświatka i codzienność „szarych” pracowników, dla których ekskluzywne wnętrza pięciogwiazdkowego hotelu nie mają żadnych tajemnic.

Jeśli chcesz się dowiedzieć co ludzie robią w wynajętych pokojach, kiedy myślą, że nikt ich nie widzi, musisz poznać sekrety Hotelu 69!
Gwiazdy porno, rozkapryszone dzieci polityków, prawnicy i biznesmeni – w labiryncie nazwisk i twarzy niemal każdy pragnie ukryć mniejsze lub większe grzeszki…

Nimfomanka – Sonia Rosa

„Przygryzam usta i rozglądam się nerwowo. Pragnienie seksu robi się tak przemożne, że z trudem oddycham. Jakby coś usiadło na mojej klatce piersiowej i coraz mocniej mnie przyduszało. Jakby posiadła mnie jakaś zmora”.

Anita jest uzależniona od seksu. Stacje benzynowe, bary, męskie toalety – każde miejsce jest dobre, żeby poderwać faceta. A oni prawie nigdy nie odmawiają. Od lat żyje na krawędzi. Z czasem traci wszystko: syna, dom i każdą kolejną pracę. Rozpaczliwie pragnie bliskości, ale nie potrafi nikogo przy sobie zatrzymać. Palący głód seksu sprawia, że wszystko inne przestaje się liczyć.

Desperackie pragnienie bliskości i głód przygodnego seksu odebrały jej wszystko.
A jednak wciąż walczy o godność i miłość.

Wygraj powieści Soni Rosy pt. Hotel 69 i Nimfomanka!

Aby zdobyć jeden z dwóch zestawów powieści Soni Rosy, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie. Zgłoszenia konkursowe prosimy przesyłać na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując: Sonia Rosa. Będą one przejmowane od  20.07..2020 r.  do 03.08.2020 r. włącznie.

Jaka powinna być idealna powieść erotyczna?

Do odpowiedzi konkursowej prosimy załączyć niniejsze oświadczenie„Zapoznałem się z regulaminem konkursu i akceptuję jego zapisy. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych tj. imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu i adres e-mail przez organizatora, firmę Incell Media Group Krzysztof Jaciw z siedzibą w Opolu (kod 45-763) przy ul. Żniwnej 3 legitymującą się numerem NIP 7542605482, w celach niezbędnych do przeprowadzenia konkursu i wysyłki nagrody. Dane te w przypadku wygranej zostaną przekazane Wydawnictwu Filia  (siedziba w Poznaniu przy ulicy Kleeberga 2, NIP 9721253428) w celu wysyłki nagrody za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej.  Mam prawo do modyfikacji podanych danych i w każdym momencie mogę prosić o zaprzestanie ich przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia konkursu”.

Życzymy powodzenia!

 

Najnowszą powieść Soni Rosy pt. Hotel 69 można zamówić także tutaj.

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 03.08.2020 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
Organizatorem konkursu jest portal Menopauza.pl
Fundatorem nagród – 2 zestawów powieści Soni Rosy (Nimfomanka + Hotel 69)  jest Wydawnictwo Filia.
Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia (najpóźniej do 03.09.2020 r. włącznie), a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.
Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Wydawnictwo Filia w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (3)

Zostaw komentarz