Konkursy Styl życia

Wygraj powieść Stephanie Laurens pt. Gdy miłość zaskoczy!

Gdy miłość zaskoczy

Specjalnie dla czytelniczek portalu Menopauza.pl Wydawnictwo Bis ufundowało cztery egzemplarze powieści Stephanie Laurens pt. Gdy miłość zaskoczy. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

Henrietta Cynster niejednemu dżentelmenowi pokrzyżowała matrymonialne plany. Złośliwi przezwali ją nawet Antyswatką. Kiedy jednak udaremniła małżeńskie zamiary Jamesa Glossupa, okazało się, że posunęła się o krok za daleko. Teraz musi się sprawdzić w nietypowej dla siebie roli, pomagając Jamesowi znaleźć żonę w ciągu zaledwie kilku tygodni. Dała słowo, zamierza więc sumiennie wywiązać się z zadania. Mimo że najchętniej wyswatałaby Jamesowi samą siebie.

Wygraj powieść Stephanie Laurens pt. Gdy miłość zaskoczy!

Aby zdobyć jedną z czterech powieści Stephanie Laurens pt. Gdy miłość zaskoczy, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania.

  1. Jak potoczą się losy Henrietty? Udzielając odpowiedzi na to pytanie, skorzystaj z własnej kreatywności.

  2. Jaką książkę, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Bis, chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż Gdy miłość zaskoczy. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże strona internetowa.

Regulamin konkursu:

1) Spośród wypowiedzi nadesłanych do 06.02.2019 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
2) Fundatorem nagród – 4 egzemplarzy powieści Stephanie Laurens pt. Gdy miłość zaskoczy jest Wydawnictwo Bis
3) Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki ogłoszone na portalu Menopauza.pl
4) Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Menopauza.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
5) Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
6) W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych

7) Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
8) Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Życzymy powodzenia!

Komentarze (3)

Zostaw komentarz