Kultura Styl życia

Wygraj powieść Shany Galen pt. Tajemnice diamentów!

tajemnice diamentów

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Menopauza.pl Wydawnictwo Amber ufundowało trzy egzemplarze powieści Shany Galen pt. Tajemnice diamentów.  Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

 

Cykl Klejnoty Salonów o uwodzicielskich i niebezpiecznych kobietach, których losy zależą od tego, jak głęboko potrafią ukryć prawdę o swych tajemnicach…

Miał idealnie uporządkowane życie…
William, książę Pelham, lubi swoje zorganizowane, przewidywalne życie. Dlaczego więc staje się nagle obiektem ataków? Plotkarska prasa przypisuje mu romans z Juliette, jedną z najpiękniejszych i najbardziej tajemniczych londyńskich kurtyzan. Poukładany świat Williama pogrąża się nieopisanym chaosie…
…dopóki nie pojawiła się ona.
Juliette, zwana Księżną Zalotów, ma u stóp najpotężniejszych arystokratów. Nie jest więc zachwycona, że książę Pelham jako jej rzekomy kochanek odstrasza od niej wielbicieli.
Oboje muszą oczyścić swoje imię. A to oznacza, że odkryją swoje sekrety i narażą się na niebezpieczeństwo stokroć większe niż towarzyski skandal…

SHANA GALEN to bestsellerowa autorka wydawanych na całym świecie romansów historycznych wypełnionych zmysłowością, przygodą, tempem i dowcipem. Jej powieści zdobywają najważniejsze nagrody, m.in. RITA Award (odpowiednik filmowego Oscara dla romansu historycznego), i znajdują się w Top 10 list bestsellerów „New York Timesa” i Amazonu.

 

Wygraj powieść Shany Galen pt. Tajemnice diamentów!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy powieści Shany Galen pt. Tajemnice diamentów, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania.

  • Na jakie niebezpieczeństwo narażą się Juliette i Pelham? Swoją odpowiedź pokrótce uzasadnij.

  • Jaką książkę, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Amber, chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż Tajemnice diamentów. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże Ci strona internetowa http://www.wydawnictwoamber.pl/

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 30.11.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Tajemnice diamentów – Meno”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 30.11.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Menopauza.pl

Fundatorem nagród – 3 egzemplarzy powieści Shany Galen pt. Tajemnice diamentów jest Wydawnictwo Amber.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatek przez Wydawnictwo Amber w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatek można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagród przez laureatki, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

 

Komentarze (3)

Mindi

3 lata temu

To prawda, że tu są wspaniałe konkurs. Do tego można zrobić sobie listę ciekawych książek do przeczytania, bo wszystkie promowane książki są bardzo ciekawe 🙂 Powodzenia 🙂

Irena

3 lata temu

Jestem pod wrażeniem ilości konkursów na tej stronie. Aż chce się wchodzić i brać udział w tej zabawie. Ta książka może być bardzo ciekawa. Lubię takie powieści. Mam nadzieję, że wena mnie nawiedzi i napiszę coś sensownego. Powodzenia dziewczyny 🙂

Zostaw komentarz