Konkursy Styl życia

Wygraj powieść Rachel Abbott pt. Zmuszona, by zabić!

Zmuszona, by zabić

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Menopauza.pl Wydawnictwo Filia ufundowało 3 egzemplarze najnowszego thrillera psychologicznego autorstwa Rachel Abbott pt. Zmuszona, by zabić. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich!

Tak to się musi skończyć… Któreś z nas musi umrzeć.

Mark i Evie mają burzliwy romans. Evie przywróciła wiarę w życie Marka po śmierci jego żony.

Kiedy jednak Evie odnosi różnego rodzaju obrażenia cielesne, jej przyjaciele zaczynają podejrzewać o to Marka. Czyżby namiętny romans przerodził się w piekło?
Wezwana w środku nocy do ich rezydencji sierżant Stephanie King, znajduje w łóżku dwa brutalnie zamordowane ciała, które trudno zidentyfikować.

Gdzie zaczyna się morderstwo? W chwili, kiedy następuje pierwsze pchnięcie nożem? Czy w momencie pierwszej myśli o popełnieniu zbrodni.

Zmuszona, by zabić to mroczny thriller psychologiczny z charakterystycznym dla Abbott stawieniem czytelnika przed koniecznością trudnego wyboru moralnego i mistrzowską charakterystyką postaci.

„Odpowiednio wciągający, z pewnością nie do czytania po ciemku”
„Red Magazine”

„Wręcz nieznośne napięcie z zabójczym zakończeniem”
Good Housekeeping

„Mistrzowski i zniewalający. Nie mogłem się oderwać aż do zatrzymującego akcję serca zakończenia”
Robert Bryndza

Wygraj powieść Rachel Abbott pt. Zmuszona, by zabić!

Aby wygrać jeden z trzech egzemplarzy powieści Rachel Abbott pt. Zmuszona, by zabić, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie. Zgłoszenia konkursowe prosimy przesyłać na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując: Rachel Abbott. Będą one przejmowane od 29.01.2020 r. do 12.02.2020 r. włącznie.

Za co cenisz twórczość Rachel Abbott?

Do odpowiedzi konkursowej prosimy załączyć niniejsze oświadczenie: „Zapoznałem się z regulaminem konkursu i akceptuję jego zapisy. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych tj. imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu i adres e-mail przez organizatora, firmę Incell Media Group Krzysztof Jaciw z siedzibą w Opolu (kod 45-763) przy ul. Żniwnej 3 legitymującą się numerem NIP 7542605482, w celach niezbędnych do przeprowadzenia konkursu i wysyłki nagrody. Dane te nie będą udostępniane podmiotom trzecim, za wyjątkiem danych laureatów, które zostaną przekazane firmie kurierskiej, która zostanie wybrana do dostarczenia nagrody na wskazany adres. Mam prawo do modyfikacji podanych danych i w każdym momencie mogę prosić o zaprzestanie ich przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia konkursu”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 29.01.2020 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
Organizatorem konkursu jest portal Menopauza.pl
Fundatorem nagród – 3 egzemplarzy powieści Rachel Abbott pt. Zmuszona, by zabić jest Wydawnictwo Filia.
Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia (najpóźniej do 29.02.2020 r. włącznie), a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.
Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Menopauza.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Thriller psychologiczny pt. Zmuszona, by zabić możesz zamówić tutaj.

Komentarze (2)

Zostaw komentarz