Wioletka na tropie zbrodni

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Menopauza.pl Wydawnictwo Lira ufundowało cztery egzemplarze powieści pt. Wioletka na tropie zbrodni. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

Wioletka Koperek, pełna optymizmu i energii życiowej trzydziestolatka i amatorka diet wszelakich, marzy o tym, by chociaż przez chwilę poczuć się niczym detektyw z prawdziwego zdarzenia. To pragnienie ma w sobie od dziecka, a kryminały z trupem w roli głównej lubi najbardziej. Wreszcie nadarza się stosowna okazja: w podłódzkiej fabryce łakoci Słodziutka Babeczka bohaterka odkrywa przestępstwo, które ma miejsce tuż pod jej nosem. Okazuje się jednak, że to zaledwie wstęp do dużo poważniejszej zagadki, którą przyjdzie jej rozwiązać… W toku prowadzonego przez siebie śledztwa Wioletka będzie między innymi tropiła potencjalnego mordercę, dokona włamania do garażu, przeprowadzi wywiad środowiskowy, pojedzie fiatem 126p na drugi koniec Polski, dowie się co nieco o donosicielskiej naturze sąsiadów, a do tego przeżyje włamanie i (prawie) śmiertelną chorobę.

Czy samozwańcza detektyw-amator udowodni, że energia i optymizm wystarczą do schwytania groźnego mordercy? A może wszystko zakończy się jedynie załamaniem nerwowym funkcjonariuszy organów ścigania?

To przesycona humorem powieść z gatunku cosy crime  i bohaterką, która nie pozwoli Ci się nudzić!

Katarzyna Gurnard – Łodzianka. Po godzinach urzędowania pisze. Zaczytuje się w powieściach A. Christie oraz H. Murakamiego. Kocha rozwiązywać zagadki. Dla relaksu przestawia meble. Pięknie gra na pianinie (refren jednego utworu). Kolekcjonuje łyżeczki. Autorka komedii kryminalnej „Pani Henryka i morderstwo w pensjonacie”, wydanej nakładem wydawnictwa Lira.

Wygraj powieść pt. Wioletka na tropie zbrodni!

Aby zdobyć jeden z czterech egzemplarzy powieści Katarzyny Gurnard, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania. Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze.

  1.  Czy Wioletka ujmie sprawcę zbrodni? Udzielając odpowiedzi na to pytanie, skorzystaj z własnej kreatywności.
  2. Która z książek Wydawnictwa Lira najbardziej Cię zainteresowała? Podaj tytuł inny niż Wioletka na tropie zbrodni. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże strona internetowa.

Na zgłoszenia czekamy do 21.10.2018 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Wioletka na tropie zbrodni”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

1. Spośród odpowiedzi nadesłanych do 21.10.2018 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
2. Organizatorem konkursu jest portal Menopauza.pl.
3. Fundatorem nagród – 4 egzemplarzy powieści Katarzyny Gurnard  pt.  Wioletka na tropie zbrodni  jest Wydawnictwo Lira.
4. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.
5. Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
6. Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
7. W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
8. Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
9. Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ