Konkursy Styl życia

Wygraj powieść pt. Wioletka na tropie zbrodni autorstwa Katarzyny Gurnard!

Wioletka na tropie zbrodni

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Menopauza.pl Wydawnictwo Lira ufundowało cztery egzemplarze powieści pt. Wioletka na tropie zbrodni. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

Wioletka Koperek, pełna optymizmu i energii życiowej trzydziestolatka i amatorka diet wszelakich, marzy o tym, by chociaż przez chwilę poczuć się niczym detektyw z prawdziwego zdarzenia. To pragnienie ma w sobie od dziecka, a kryminały z trupem w roli głównej lubi najbardziej. Wreszcie nadarza się stosowna okazja: w podłódzkiej fabryce łakoci Słodziutka Babeczka bohaterka odkrywa przestępstwo, które ma miejsce tuż pod jej nosem. Okazuje się jednak, że to zaledwie wstęp do dużo poważniejszej zagadki, którą przyjdzie jej rozwiązać… W toku prowadzonego przez siebie śledztwa Wioletka będzie między innymi tropiła potencjalnego mordercę, dokona włamania do garażu, przeprowadzi wywiad środowiskowy, pojedzie fiatem 126p na drugi koniec Polski, dowie się co nieco o donosicielskiej naturze sąsiadów, a do tego przeżyje włamanie i (prawie) śmiertelną chorobę.

Czy samozwańcza detektyw-amator udowodni, że energia i optymizm wystarczą do schwytania groźnego mordercy? A może wszystko zakończy się jedynie załamaniem nerwowym funkcjonariuszy organów ścigania?

To przesycona humorem powieść z gatunku cosy crime  i bohaterką, która nie pozwoli Ci się nudzić!

Katarzyna Gurnard – Łodzianka. Po godzinach urzędowania pisze. Zaczytuje się w powieściach A. Christie oraz H. Murakamiego. Kocha rozwiązywać zagadki. Dla relaksu przestawia meble. Pięknie gra na pianinie (refren jednego utworu). Kolekcjonuje łyżeczki. Autorka komedii kryminalnej „Pani Henryka i morderstwo w pensjonacie”, wydanej nakładem wydawnictwa Lira.

Wygraj powieść pt. Wioletka na tropie zbrodni!

Aby zdobyć jeden z czterech egzemplarzy powieści Katarzyny Gurnard, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania. Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze.

  1.  Czy Wioletka ujmie sprawcę zbrodni? Udzielając odpowiedzi na to pytanie, skorzystaj z własnej kreatywności.
  2. Która z książek Wydawnictwa Lira najbardziej Cię zainteresowała? Podaj tytuł inny niż Wioletka na tropie zbrodni. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże strona internetowa.

Na zgłoszenia czekamy do 21.10.2018 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Wioletka na tropie zbrodni”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

1. Spośród odpowiedzi nadesłanych do 21.10.2018 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
2. Organizatorem konkursu jest portal Menopauza.pl.
3. Fundatorem nagród – 4 egzemplarzy powieści Katarzyny Gurnard  pt.  Wioletka na tropie zbrodni  jest Wydawnictwo Lira.
4. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.
5. Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
6. Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
7. W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
8. Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
9. Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze

Zostaw komentarz