Kultura Styl życia

Wygraj powieść Papierowa księżniczka Erin Watt!

Papierowa księżniczka

Przenieś się do królewskiego świata i przekonaj, że życie pełne bogactwa i luksusu niekoniecznie przypomina bajkę. Weź udział w konkursie i wygraj jeden z trzech egzemplarzy powieści Papierowa księżniczka autorstwa Erin Watt!

Papierowa księżniczka – Erin Watt

Życie Elli Harper nie przypomina bajki – dziewczyna nie ma ojca, często przeprowadza się z miasta do miasta, ciężko pracuje i codziennie walczy, by związać koniec z końcem. Jedynie marzenia o lepszym jutrze podtrzymują ją na duchu. Czy jest szansa, aby się spełniły?

Nagle za sprawą członków rodziny Royal Ella trafia do świata bogactwa i luksusu. Nie wie jednak, że ta piękna otoczka skrywa niewyobrażalne zepsucie. Reed, jeden z pięciu braci, jest „perłą w koronie” rodu Royalów. Dziewczyna nie potrafi się oprzeć jego urokowi, lecz chłopak za wszelką cenę chce zniszczyć jej fascynację.

Stopniowo na jaw wychodzą rodzinne tajemnice, a Ella uświadamia sobie, że jest w stanie przetrwać wszystko – oprócz życia w pałacu Royalów.

Bestsellerowa Seria królewska teraz w Polsce! Uzależniająca, emocjonująca, zaskakująca… Wciąga w świat tajemnic, intryg i obsesji. Sprawia, że czytelnicy niecierpliwie czekają na kolejne tomy.

Wygraj powieść Papierowa księżniczka Erin Watt!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy powieści Erin Watt pt. Papierowa księżniczka wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Czy chciałabyś trafić do królewskiej rodziny? Odpowiedź uzasadnij.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 16.03.2018 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Papierowa księżniczka”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 16.03.2018 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
Organizatorem konkursu jest portal Menopauza.pl
Fundatorem nagród – 3 egzemplarzy powieści Erin Watt pt. Papierowa księżniczka jest Wydawnictwo Otwarte
Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.
Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Menopauza.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (3)

Mindi

3 lata temu

Fajny konkursik z nagrodą książkową. Chętnie przygarnęłabym tę powieść do swojej biblioteczki, pomyślę nad odpowiedzią, może tym razem mi dopisze szczęście.

Zostaw komentarz