Life Style Psychologia

Wygraj powieść Nataszy Sochy pt. Hormonia!

Hormonia

Zdjęcie: Wydawnictwo Pascal

Wydawnictwo Pascal ufundowało dla czytelniczek serwisu Menopauza.pl trzy egzemplarze powieści Nataszy Sochy pt. Hormonia.  Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj tę pasjonującą książkę o sile i mądrości kobiet.

Kalina ma 46 lat i panicznie boi się dojrzałości. Boi się również matki, podejmowania samodzielnych decyzji, a nawet wyjścia do kawiarni w pojedynkę. Pewnego dnia odpowiada na absurdalne ogłoszenie w gazecie…

Czy rozbierze się na plaży nudystów?
Zje śniadanie w łóżku?
Zakocha się, nie zważając na nic?
A może po raz pierwszy dowie się, jak smakuje wolność?

To książka o sile i mądrości kobiet, ale także o ich lękach i skrzętnie ukrywanych tajemnicach. O wewnętrznej harmonii. I oszalałych hormonach.

 

Wygraj powieść Nataszy Sochy pt. Hormonia!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy powieści Nataszy Sochy pt. Hormonia, wystarczy w sposób kreatywny odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Jaka silna i mądra kobieta jest dla Ciebie największym autorytetem? Swoją odpowiedź pokrótce uzasadnij.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 16 sierpnia br. do godziny 23:59 – odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując – Hormonia”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

1) Spośród wypowiedzi nadesłanych do 16.08.2016 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
2) Fundatorem nagród – 3 egzemplarzy powieści Nataszy Sochy pt. Hormonia jest Wydawnictwo Pascal.
3) Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki ogłoszone na portalu Menopauza.pl
4) Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Menopauza.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
5) Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
6) W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
7) Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
8) Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Tekst sponsorowany

 

Komentarze (2)

Emilly27k

7 lat temu

Książka wzbudza zainteresowanie. Przypomina mi Kalina jedną z bohaterek książki Katarzyny Grocholi.

dulcynea

7 lat temu

Ciekawa ta książka , już się za nią rozglądałam.
To może najpierw spróbuję szczęścia w konkursie?!

Zostaw komentarz