Kultura Styl życia

Wygraj powieść Maxa Czornyja pt. Córka nazisty!

córka nazisty

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Menopauza.pl Wydawnictwo Filia ufundowało 2 egzemplarze powieści Maxa Czornyja pt. Córka nazisty. Aby zdobyć 1 z nich, już dziś weź udział w naszym konkursie.

Alicja Nowińska uśmiecha się do mnie. Unosi na powitanie dłoń i się wyprostowuje. Wskazuje na głęboki fotel przy stoliku kawowym. Kiedy do niego podchodzę wyjeżdża na swoim obrotowym krześle zza biurka. Gdy rozmawiamy, nie może być pomiędzy nami barier. To jedna z zasad udanej terapii.
Ale mnie już nic nie może pomóc.
Nie jestem dobra.
Tkwi we mnie gen zła.
Nigdy go nie odpokutuję.

CÓRKA NAZISTY to przejmująca powieść o przeszłości, która nie pozwala o sobie zapomnieć. O strasznych czasach II wojny światowej i o miłości na przekór wszystkiemu. O dzieciach, które nie powinny odpowiadać za winy swoich rodziców. I o odkupieniu, które przynosi dopiero zmierzenie się z prawdą. Czasem, by na nowo odnaleźć spokój i miłość, trzeba przejść przez piekło.

 

Wygraj powieść Maxa Czornyja pt. Córka nazisty!

Aby zdobyć jeden z dwóch egzemplarzy powieści Maxa Czornyja pt. Córka nazisty, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie. Zgłoszenia konkursowe prosimy przesyłać na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując: Córka nazisty. Będą one przyjmowane od  21.07.2020 r.  do 04.08.2020 r. włącznie.

Jak odzyskać spokój wewnętrzny, mając za sobą trudne doświadczenia?

Do odpowiedzi konkursowej prosimy załączyć niniejsze oświadczenie„Zapoznałem się z regulaminem konkursu i akceptuję jego zapisy. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych tj. imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu i adres e-mail przez organizatora, firmę Incell Media Group Krzysztof Jaciw z siedzibą w Opolu (kod 45-763) przy ul. Żniwnej 3 legitymującą się numerem NIP 7542605482, w celach niezbędnych do przeprowadzenia konkursu i wysyłki nagrody. Dane te w przypadku wygranej zostaną przekazane Wydawnictwu Filia  (siedziba w Poznaniu przy ulicy Kleeberga 2, NIP 9721253428) w celu wysyłki nagrody za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej.  Mam prawo do modyfikacji podanych danych i w każdym momencie mogę prosić o zaprzestanie ich przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia konkursu”.

Życzymy powodzenia!

 

Najnowszą powieść Maxa Czornyja pt. Córka nazisty można zamówić także tutaj.

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 04.08.2020 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
Organizatorem konkursu jest portal Menopauza.pl
Fundatorem nagród – 2 egzemplarzy powieści Maxa Czornyja pt. Córka nazisty jest Wydawnictwo Filia.
Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia (najpóźniej do 04.09.2020 r. włącznie), a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.
Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Wydawnictwo Filia w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (3)

Zostaw komentarz