Konkursy Styl życia

Wygraj powieść Magdaleny Majcher pt. Wszystkie pory uczuć. Lato!

wszystkie pory uczuć lato

Specjalnie dla czytelniczek portalu Menopauza.pl wydawnictwo Pascal ufundowało dwa egzemplarze powieści Magdaleny Majcher pt. Wszystkie pory uczuć. Lato. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

Pełna emocji opowieść o trudnym macierzyństwie.

To miało być najpiękniejsze lato w życiu Joasi. Sen o rodzinie, o jakiej zawsze marzyła właśnie się spełnił. Razem z Maćkiem doczekali się dziecka. Jednak Joasia nie potrafi cieszyć się macierzyństwem a zamiast spodziewanego szczęścia ogarnia ją coraz większy lęk…

Czy bliscy w porę zorientują się, że młoda matka cierpi na depresję poporodową?

Czy Joasia pozwoli sobie pomóc, zanim będzie za późno?

Wygraj powieść Magdaleny Majcher pt. Wszystkie pory uczuć. Lato!

Aby zdobyć jeden z dwóch egzemplarzy powieści Magdaleny Majcher pt. Wszystkie pory uczuć. Lato, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

  1. Czy Joasia upora się z depresją poporodową? Udzielając odpowiedzi na to pytanie, skorzystaj z własnej wyobraźni.
  2. Jaką książkę, która ukazała się nakładem wydawnictwa Pascal, chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż Wszystkie pory uczuć. Lato. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże ci strona internetowa.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 11.07.2018 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Wszystkie pory uczuć. Lato”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

1. Spośród odpowiedzi nadesłanych do 11.07.2018 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
2. Organizatorem konkursu jest portal Menopauza.pl.
3. Fundatorem nagród – 2 egzemplarzy powieści Magdaleny Majcher pt.  Wszystkie pory uczuć. Lato  jest wydawnictwo Pascal.
4. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.
5. Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
6. Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
7. W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
8. Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
9. Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze

Zostaw komentarz