Konkursy Styl życia

Wygraj powieść Magdaleny Majcher pt. W cieniu tamtych dni!

w cieniu tamtych dni

Specjalnie dla czytelniczek portalu Menopauza.pl wydawnictwo Pascal ufundowało trzy egzemplarze powieści Magdaleny Majcher pt. W cieniu tamtych dni. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

Mikołaj nigdy nie miał prawdziwej rodziny – matka wyjechała za granicę, kiedy miał kilka lat, a ojca nigdy nie poznał. Wychowała go babcia Emilia – jedyna naprawdę bliska osoba. Chłopak czuje jednak, że nie wie o jej życiu wszystkiego. Przypadkowo odnaleziona opaska z powstania warszawskiego i listy, które nigdy nie zostały wysłane, stają się kluczem do poznania tajemnicy, kładącej się cieniem na losach całej jego rodziny…

Co wydarzyło się w życiu Emilii?

Kim jest tajemniczy Krzysztof, do którego skierowane były listy?

Wygraj powieść Magdaleny Majcher pt. W cieniu tamtych dni!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy powieści Magdaleny Majcher pt. W cieniu tamtych dni, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

  1. Jakie rodzinne sekrety odkrywa Mikołaj? Udzielając odpowiedzi na to pytanie, skorzystaj z własnej wyobraźni
  2. Jaką książkę, która ukazała się nakładem wydawnictwa Pascal, chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż W cieniu tamtych dni. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże ci strona internetowa.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 16.08.2018 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „W cieniu tamtych dni”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

1. Spośród odpowiedzi nadesłanych do 16.08.2018 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
2. Organizatorem konkursu jest portal Menopauza.pl.
3. Fundatorem nagród – 3 egzemplarzy powieści Magdaleny Majcher  pt.  W cieniu tamtych dni  jest wydawnictwo Pascal.
4. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.
5. Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
6. Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
7. W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
8. Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
9. Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Dodaj komentarz