Konkursy Polecamy! Styl życia

Wygraj powieść Katarzyny Archimowicz pt. Dwie twarzy Ioany!

Dwie twarze Ioany

Specjalnie dla czytelniczek portalu Menopauza.pl wydawnictwo Czarne ufundowało pięć egzemplarzy powieści Katarzyny Archimowicz pt. Dwie twarze Ioany. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

Nowa powieść autorki bestsellerów: „Miłość w Burzanach”, „W kolejce po życie” oraz „Nadwiślańskie serca”.

„Słuchał jej z zapartym tchem i pojąć mu było trudno, że tak się mogły pleść ludzkie losy. Toż to opowieść na scenariusz filmowy. I ucieczka z okupowanego kraju, i ratunek na obczyźnie, pożar i śmierć w płomieniach, narzeczeństwo i zdrada, śmierć kochanki, wyobcowanie, odrzucenie, brak tożsamości…”

Pewnego dnia życie Ioany znacząco zmienia swój bieg. Zdradzona, nieakceptowana, pogardliwie nazywana polską dziedziczką, opuszcza rodzinną wieś w Rumunii, by poszukać własnego miejsca na ziemi. Los prowadzi ją do Polski, kraju przodków, który nie przyjmuje jej jednak gościnnie. Bezdomna, bezrobotna i okradziona, wszelkimi siłami walczy o przetrwanie na emigracji. Czy uda jej się odbudować swoje życie? Ile uprzedzeń będzie musiała pokonać, by pośród obcych ludzi znaleźć przyjaźń, a może nawet miłość? I jak odpowie na najważniejsze życiowe pytanie – czy jej dusza jest rumuńska, czy polska?

Wspaniała powieść o życiowych zakrętach i rodzącym się uczuciu. Mądra, wzruszająca, miejscami zabawna, a przede wszystkim porywająca historia bohaterki, którą pokocha każda czytelniczka.

Wygraj powieść Katarzyny Archimowicz pt. Dwie twarzy Ioany!

Aby zdobyć jedną z pięciu powieści Katarzyny Archimowicz pt. Dwie twarzy Ioany, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania.

  1. Jak potoczą się losy Ioany? Udzielając odpowiedzi na to pytanie, skorzystaj z własnej kreatywności.

  2. Jaką książkę, która ukazała się nakładem wydawnictwa Czarne, chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż Dwie twarze Ioany. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże strona internetowa.

Regulamin konkursu:

1) Spośród wypowiedzi nadesłanych do 31.01.2019 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
2) Fundatorem nagród – 5 egzemplarzy powieści Katarzyny Archimowicz pt. Dwie twarze Ioany jest wydawnictwo Czarne
3) Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki ogłoszone na portalu Menopauza.pl
4) Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Menopauza.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
5) Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
6) W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych

7) Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
8) Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

 

Życzymy powodzenia!

Komentarze (2)

Zostaw komentarz