Kultura Styl życia

Wygraj powieść Jill Santopolo pt. Światło, które utraciliśmy!

Światło, które utraciliśmy

Wraz z Wydawnictwem Otwarte mamy dla Was konkurs z powieścią Jill Santopolo pt. Światło, które utraciliśmy. Weź udział w konkursie i wygraj jeden z trzech egzemplarzy wspaniałej historii!

„Nauczyłeś mnie, że zawsze trzeba szukać piękna. W ciemności, w ruinach potrafiłeś odnaleźć światło. Nie wiem, jakie piękno i jakie światło teraz odnajdę. Ale spróbuję. Zrobię to dla ciebie. Bo wiem, że ty zrobiłbyś dla mnie to samo.”

Lucy i Gabe poznali się 11 września 2001 roku. Gdy wieże WTC runęły, a pył przykrył Nowy Jork, zrozumieli, że życie jest zbyt kruche, by przeżyć je bez pasji i emocji. I zbyt krótkie, by nie być razem. Wkrótce jednak Gabe postanawia przyjąć pracę reportera na Bliskim Wschodzie i wtedy wszystko się zmienia. Lucy dowiaduje się o jego decyzji w dniu, w którym produkowany przez nią program telewizyjny zdobywa nagrodę Emmy. Dzień jej triumfu staje się też dniem, w którym coś nieodwracalnie się kończy. W kolejnych latach Lucy będzie musiała podjąć niejedną rozdzierającą serce decyzję. Czy pierwsza miłość okaże się też ostatnią?

Opowieść o sile marzeń i cenie, jaką jesteśmy gotowi zapłacić, podążając za nimi.

Wygraj powieść Jill Santopolo pt. Światło, które utraciliśmy!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy powieści Jill Santopolo pt. Światło, które utraciliśmy, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Jak wspominasz swoją pierwszą miłość?

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 25.07.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Światło, które utraciliśmy”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 25.07.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
Organizatorem konkursu jest portal Menopauza.pl
Fundatorem nagród – 3 egzemplarzy powieści Jill Santopolo pt. Światło, które utraciliśmy jest Wydawnictwo Otwarte
Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.
Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Menopauza.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze

Zostaw komentarz