Kultura Styl życia

Wygraj powieść Jessiki Sorensen pt. Przeznaczenie Violet i Luke`a!

Przeznaczenie Violet i Luke`a

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Menopauza.pl Wydawnictwo Zysk i S-ka ufundowało dwa egzemplarze powieści Jessiki Sorensen pt. Przeznaczenie Violet i Luke`a. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich!

Życie Luke’a Price’a od zawsze zależało od porządku, kontroli i twardego stawiania czoła światu. Nic nieznaczące związki z kobietami były dla niego rozrywką – sposobem na wyciszenie chorych wspomnień z dzieciństwa. Luke rozpaczliwe pragnie zapomnieć o przeszłości, ale – nieważne, co zrobi – ona i tak będzie go prześladować.

Los nie sprzyjał Violet Hayes. Już jako dziecko została sama na świecie, bez żadnej rodziny. Towarzyszyły jej jedynie wspomnienia o niewyjaśnionym morderstwie rodziców. Dorastała w domach zastępczych, żyjąc pod opieką nieodpowiedzialnych przybranych rodziców, w otoczeniu narkotyków. Nikt o nią nie dbał, gdy próbowała zwalczyć bolesne wspomnienia o nocy, w której odebrano jej rodziców. Ale niepamięć przychodzi z trudem, kiedy nie można zamknąć za sobą niektórych drzwi, a ona nie mogła przestać śnić o tym, co przydarzyło się tamtego tragicznego dnia. Aby poradzić sobie z życiem, dystansuje się do wszystkich wokół i nigdy nie pozwala sobie na uczucia.

I nagle Violet spotyka Luke’a. Obydwoje natychmiast ścierają się, ale równocześnie coś ich ku sobie pcha. Chociaż z tym walczą, powoli otwierają się przed sobą i czują coś, czego jeszcze nigdy nie poznali. Odkrywają, jak bardzo są do siebie podobni. Czeka ich jednak zderzenie z jeszcze jedną trudną prawdą: nie da się uciec od przeszłości…

Wygraj powieść Jessiki Sorensen pt. Przeznaczenie Violet i Luke`a!

Aby zdobyć jeden z dwóch egzemplarzy powieści Jessiki Sorensen pt. Przeznaczenie Violet i Luke`a, wystarczy w sposób kreatywny odpowiedzieć na poniższe pytanie.

O jakich wydarzeniach z przeszłości Luke stara się usilnie zapomnieć? Odpowiadając na to pytanie, skorzystaj z własnej kreatywności.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 22 listopada br. do godziny 23:59 – odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując – „Przeznaczenie Violet i Luke`a”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

1) Spośród wypowiedzi nadesłanych do 22.11.2016 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
2) Fundatorem nagród – 2 egzemplarzy powieści Jessiki Sorensen pt. Przeznaczenie Violet i Luke`a jest Wydawnictwo Zysk i S-ka.
3) Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu dwóch tygodni od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.
4) Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Menopauza.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
5) Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
6) W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
7) Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
8) Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Tekst sponsorowany

Komentarze (6)

Zyśka

5 lat temu

Zaraz wyślę odpowiedź, muszę się tylko chwilę zastanowić. Naprawdę lubię czytać, a ta powieść zapowiada się interesująco.

Zostaw komentarz