Miłość i związki

Wygraj powieść Jennifer Weiner pt. Kogo kochasz?

Kogo kochasz

Los bywa nieprzewidywalny na tyle, by połączyć dwoje ludzi, którzy myśleli, że nigdy więcej się nie spotkają. Jennifer Weiner przedstawia nam opowieść o miłości, którą zapoczątkowało przypadkowe spotkanie. Razem z Wydawnictwem Sonia Draga mamy dla Was konkurs, w którym do zdobycia są dwa egzemplarze książki Kogo kochasz?

Kogo kochasz? – Jennifer Weiner

Rachel Blum i Andy Landis mają po osiem lat, gdy spotykają się po raz pierwszy w poczekalni izby przyjęć pogotowia ratunkowego. Rachel, szpitalną weterankę z wrodzoną wadą serca, intryguje chłopiec, który ze złamaną ręką trafia na pogotowie zupełnie sam. Dziewczynka zaczyna z nim rozmowę i opowiada mu bajkę. Kiedy Andy zostaje zabrany do gabinetu, a Rachel odesłana do szpitalnej sali, oboje sądzą, że już nigdy się nie zobaczą. Rachel dorasta na Florydzie, jest ukochaną córką zamożnych rodziców, ma też spore grono szkolnych przyjaciół. Andy wręcz przeciwnie, mieszka w Filadelfii tylko z mamą, z trudem utrzymującą ich oboje. Chłopak ma jednak pewien talent – potrafi biegać. Wbrew temu, co sądzili tamtego dnia w szpitalu, Andy i Rachel spotkają się jeszcze wiele razy – połączeni przypadkiem, historią i wspomnieniem tego pierwszego wieczoru, który zmienił bieg życia każdego z nich.

Weź udział w konkursie i wygraj powieść Jennifer Weiner pt. Kogo kochasz?

Aby zdobyć jeden z dwóch egzemplarzy powieści Jennifer Weiner pt. Kogo kochasz?, wystarczy kreatywnie odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Jak mogłoby wyglądać przypadkowe spotkanie twojej wielkiej miłości?

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 8.08.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Kogo kochasz?”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 8.08.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
Organizatorem konkursu jest portal Menopauza.pl
Fundatorem nagród – 2 egzemplarzy powieści Jennifer Weiner pt. Kogo kochasz? jest Wydawnictwo Sonia Draga
Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.
Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Menopauza.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Komentarze (3)

dulcynea

6 lat temu

Bardzo ciekawa opowieść , niesamowite że można spotkać się po wielu latach z przygodnie poznaną osobą . A przede wszystkim pamiętać to spotkanie , chyba okazuje się , że było ono ważne .
Chyba chcę tę powieść przeczytać 🙂

Zostaw komentarz