Konkursy Styl życia

Wygraj powieść Elizabeth Hoyt pt. Władca mroku!

Władca mroku

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Menopauza.pl wydawnictwo BIS ufundowało cztery egzemplarze powieści Elizabeth Hoyt pt. Władca mroku. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

Godric St.John pozostaje w cieniu, przemierzając jako zamaskowany mściciel mroczne zaułki St.Giles, by chronić niewinnych. Do czasu, aż pewnej nocy musi stawić czoło nieustraszonej młodej damie, celującej do niego z pistoletu – i uświadamia sobie, że jest nią jego żona.
Lady Margaret Reading przysięgła zabić Ducha St.Giles, sądzi bowiem, że to on zamordował miłość jej życia. Wróciwszy do Londynu i męża, którego nie widziała od dnia ślubu, nie rozpoznaje mężczyzny za maską. Duch St.Giles, władczy, gwałtowny i niebezpieczny, okazuje się dokładnie taki, jak się spodziewała. Nie spodziewała się tylko, że wzbudzi w niej namiętność…

Wygraj powieść Elizabeth Hoyt pt. Władca mroku!

Aby zdobyć jeden z czterech egzemplarzy powieści Władca mroku, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania. Spośród nadesłanych nagrodzimy najciekawsze.

1) Czy Margaret ulegnie namiętności? Swoją odpowiedź pokrótce uzasadnij, korzystając z własnej kreatywności.

2) Jaką książkę, która ukazała się nakładem wydawnictwa BIS, chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż Władca mroku. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie, pomoże ci strona internetowa.

Regulamin konkursu:

1) Spośród wypowiedzi nadesłanych do 18.02.2019 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
2) Fundatorem nagród – 4 egzemplarzy powieści Elizabeth Hoyt pt. Władca mroku jest wydawnictwo BIS
3) Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki ogłoszone na portalu Menopauza.pl
4) Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Menopauza.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
5) Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
6) W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych

7) Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
8) Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Życzymy powodzenia!:)

Komentarze (2)

Zostaw komentarz