Kultura Styl życia

Wygraj powieść Agnieszki Krakowiak-Kondrackiej pt. Zostań do rana!

Zostań do rana

Marzec najlepiej zacząć z dobrą lekturą, w dodatku o kobietach. W związku z tym mamy dla Was konkurs z powieścią Agnieszki Krakowiak-Kondrackiej pt. Zostań do rana. Weź udział w konkursie i wygraj książkę od Wydawnictwa Literackiego, która dostarczy ci wiele wrażeń!

Zostań do rana – Agnieszka Krakowiak-Kondracka

Kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością i… gromada porzuconych czworonogów. Będziesz śmiać się przez łzy! Bo Agnieszka Krakowiak-Kondracka jak nikt inny opowiada historie z życia wzięte. Dowiodła tego w Jajku z niespodzianką i Cudzych jabłkach.

Pieczołowicie wznoszony przez lata szklany zamek Baśki rozpadł się z dnia na dzień niczym domek z kart. Andrzej, którego przysięgała kochać w zdrowiu i w chorobie, na dobre i na złe, póki śmierć ich nie rozłączy, odszedł do innej. Z litości zostawił Baśce dom na prowincji (mieli tam, z dala od stolicy, zbudować swoje szczęścia), ale przywłaszczył sobie wspólnie tworzony przez ostatnie lata projekt architektoniczny. Nie oponowała, nie miała siły. Samotna kobieta z wielkiego miasta uwięziona na odludziu, bez pracy i dochodów… Z rozpaczy zaczęła przygarniać psy – obolałe, porzucone, niekochane. A one odwdzięczały się z nawiązką, poza jednym – choć bardzo próbowała, nie potrafiła zdobyć zaufania największego i najgroźniejszego z nich, Baszira. A jednak wciąż wierzyła, że wszystko się ułoży… Gdyby tylko nie wypadek i ta przeklęta złamana noga!

Kto pomoże samotnej kobiecie na skraju bankructwa? Taka może liczyć co najwyżej na pomoc recydywisty! Kostek ma za sobą mroczną i tajemniczą przeszłość. Może właśnie dlatego jako jedyny potrafi zdobyć zaufanie Baszira? Czy uda mu się oswoić również Baśkę? Czy najzdolniejsza na roku pani architekt odzyska wiarę w siebie i zbuduje na nowo swoje „szklane gniazdo”?

Wygraj powieść Agnieszki Krakowiak-Kondrackiej pt. Zostań do rana!

Aby zdobyć jeden z pięciu egzemplarzy powieści Agnieszki Krakowiak-Kondrackiej pt. Zostań do rana, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Co zrobiłabyś, zostając nagle bez pieniędzy i mężczyzny u boku?

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 15.03.2018 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Zostań do rana”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 15.03.2018 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
Organizatorem konkursu jest portal Menopauza.pl
Fundatorem nagród – pięciu egzemplarzy powieści Agnieszki Krakowiak-Kondrackiej pt. Zostań do rana jest Wydawnictwo Literackie
Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.
Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Menopauza.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (4)

dulcynea

5 lat temu

Fajna książka do wygrania , nie mam co prawda inwencji twórczej.
Ale chciałabym ją przeczytać , może coś mi przyjdzie jeszcze do głowy 🙂

Irena

5 lat temu

Ja też coś spróbuję napisać. Na wygraną się nie nastawiam, bo lepiej się mile zaskoczyć niż przykro rozczarować ☺

Tess

5 lat temu

Ciekawy konkurs, ta książka podoba mi się. Chętnie przeczytam ją. Są tu zdolniejsze koleżanki i pewnie nie mam szansy na wygranie tej książki, ale spróbuję coś ułożyć.

Zostaw komentarz