Kultura Styl życia

Wygraj powieść Agaty Przybyłek pt. Kobiety wzdychają częściej!

Kobiety wzdychają częściej

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Menopauza.pl Czwarta Strona ufundowała trzy egzemplarze powieści Agaty Przybyłek pt. Kobiety wzdychają częściej.  Już dziś weź udział w naszym konkursie i zdobądź jeden z nich.

Jeżeli myślicie, że bycie mężatką jest proste, to jesteście w błędzie!

Zastanawiałyście się kiedyś, jak to jest mieszkać pod jednym dachem z mężem, obłędnie przystojnym wuefistą i byłym narzeczonym?

Zuzanna właśnie znalazła się w takiej sytuacji. Gdyby tego było mało, do Jaszczurek przyjeżdża ekipa telewizyjna, by nakręcić film o wypadku, który zdarzył się tuż pod jej domem! Zuzanna niespodziewanie zostaje gwiazdą filmową i nie jest tym zachwycona…

Kobiety wzdychają częściej to zwariowana i barwna opowieść o tym, że bycie kurą domową niekoniecznie polega na gotowaniu obiadów, sprzątaniu i robieniu prania.

Wygraj powieść Agaty Przybyłek pt. Kobiety wzdychają częściej!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy powieści Agaty Przybyłek pt. Kobiety wzdychają częściej, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania.

·        Do jakiego wypadku doszło pod domem Zuzanny? Swoją odpowiedź pokrótce uzasadnij.

·        Na jakiej uczelni studiuje Agata Przybyłek? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz na stronie internetowej.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 5 lutego 2017 roku do godziny 23:59 – odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując – „Kobiety wzdychają częściej”.

 

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 05.02.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze. Aby zgłoszenie zostało rozpatrzone, należy udzielić odpowiedzi na obydwa pytania.

Organizatorem konkursu jest portal Menopauza.pl

Fundatorem nagród – 3 egzemplarzy powieści Agaty Przybyłek pt. Kobiety wzdychają częściej jest wydawnictwo Czwarta Strona.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Menopauza.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureata można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (3)

Zostaw komentarz