Polecamy!

Wygraj poradnik pt. Jak się nie rozstać, a jeśli rozstać, to jak

jak się nie rozstać a jeśli rozstać to jak

Specjalnie dla czytelniczek portalu Menopauza.pl wydawnictwo Świat Książki ufundowało trzy egzemplarze poradnika Katarzyny Miller i Suzan Giżyńskiej pt. Jak się nie rozstać, a jeśli rozstać, to jak?. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

Rozglądamy się wokół – bardzo dużo ludzi się rozwodzi, rozstaje. A przecież nikt tego nie chciał, rozpoczynając miłość, związek, wspólne życie. Przecież zawsze wierzymy, że u nas będzie inaczej. Dobrze. Wspaniale.

Co takiego się zdarzyło, co się dzieje, że po jakimś czasie czujemy, że już nie możemy wytrzymać, że się dusimy, że nie możemy się wzajemnie znieść?

Przecież miało być zupełnie inaczej…

Ta książka ma Ci pomóc zobaczyć, gdzie jesteś i co możesz zrobić, żeby poprawić swój związek, lub też pomóc Ci zrozumieć, że być może jesteś w momencie, w którym relacja z Twoim partnerem nadaje się już tylko do zamknięcia.

Wygraj poradnik Katarzyny Miller i Suzan Giżyńskiej pt. Jak się nie rozstać, a jeśli rozstać, to jak?!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy poradnika Katarzyny Miller i Suzan Giżyńskiej pt. Jak się nie rozstać, a jeśli rozstać, to jak?, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

  1. Czy rozstanie może stanowić nowy początek? Udzielając odpowiedzi na to pytanie, skorzystaj z własnej wyobraźni.
  2. Jaką książkę, która ukazała się nakładem wydawnictwa Świat Książki, chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż Jak się nie rozstać, a jeśli rozstać, to jak?. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże ci strona internetowa.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 11.07.2018 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Jak się nie rozstać, a jeśli rozstać, to jak?”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

1. Spośród odpowiedzi nadesłanych do 11.07.2018 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
2. Organizatorem konkursu jest portal Menopauza.pl.
3. Fundatorem nagród – 3 egzemplarzy poradnika Katarzyny Miller i Suzan Giżyńskiej pt.  Jak się nie rozstać, a jeśli rozstać, to jak?  jest wydawnictwo Świat Książki.
4. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.
5. Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
6. Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
7. W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
8. Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
9. Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Dodaj komentarz