Konkursy Styl życia

Wygraj poradnik Magdaleny Woch pt. Góry z dzieckiem!

góry z dzieckiem

Specjalnie dla czytelniczek portalu Menopauza.pl wydawnictwo Pascal ufundowało trzy egzemplarze poradnika Magdaleny Woch pt. Góry z dzieckiem. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

Wspólna pasja. Tym właśnie są góry dla naszej rodziny.

Gdy pojawiają się dzieci, nie rezygnujcie ze swojego stylu życia, nie odkładajcie swoich zainteresowań na później. Podzielcie się pasją z rodziną! Wspólne rodzinne wędrówki po górach skutecznie odciągają dzieci od tabletów i komputerów, są doskonałym sposobem na pogłębienie relacji, budowanie zaufania, poznawanie się, uczenie życia, wychowywanie… i do tego nie są drogie.

Jak się przygotować do górskich wypraw, jak dopilnować bezpieczeństwa, co zabrać i o czym pamiętać, gdzie wybrać się z wózkiem, a gdzie z nosidłem? Jakie trasy wybrać, żeby dzieci góry pokochały? Na te pytania odpowiedzieć musieliśmy najpierw sobie. Potem wszystko zweryfikowaliśmy na szlakach. Teraz naszymi doświadczeniami dzielimy się z wami.

Do zobaczenia na szlaku! Przygoda czeka.

W książce:

  • propozycje wycieczek o różnym stopniu trudności,
  • trasy na wózek,
  • szlaki dla przedszkolaków i nastolatków,
  • sprawdzone atrakcje,
  • polecane miejsca noclegowe.

Wygraj poradnik Magdaleny Woch pt. Góry z dzieckiem!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy poradnika Magdaleny Woch pt. Góry z dzieckiem, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

  1. Jaki szczyt chciałabyś zdobyć ze swoim dzieckiem lub wnukiem?
  2. Jaką książkę, która ukazała się nakładem wydawnictwa Pascal, chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż Góry z dzieckiem. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże ci strona internetowa.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 12.07.2018 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Góry z dzieckiem”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

1. Spośród odpowiedzi nadesłanych do 12.07.2018 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
2. Organizatorem konkursu jest portal Menopauza.pl.
3. Fundatorem nagród – 3 egzemplarzy poradnika Magdaleny Woch  pt.  Góry z dzieckiem  jest wydawnictwo Pascal.
4. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.
5. Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
6. Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
7. W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
8. Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
9. Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Dodaj komentarz