Kultura Styl życia

Wygraj pakiet książek Agnieszki Maciąg pt. Menopauza oraz Smak wiecznej młodości!

zestaw książek Agnieszki Maciąg

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Menopauza.pl Wydawnictwo Otwarte ufundowało 3 pakiety książek Agnieszki Maciąg. W skład każdego z nich wchodzą dwie książki – Menopauza. Podróż do esencji kobiecości oraz Smak wiecznej młodości. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z zestawów. 

Menopauza. Podróż do esencji kobiecości – Agnieszka Maciąg

Menopauza jest początkiem „złotego czasu” w życiu kobiety. Jest naturalnym etapem i warto się do niego przygotowywać, mając 30, 40 lat. To od naszych nawyków żywieniowych i stylu życia zależy, jaki ten czas dla nas będzie. Nie jesteśmy skazane na cierpienie, dyskomfort i przykre dolegliwości! Nie jesteśmy niewolnicami naszych hormonów − to my tworzymy nasze życie, samopoczucie i zdrowie! To wszystko naprawdę jest w naszych rękach.

Okres menopauzy daje nam wspaniałe możliwości rozwoju. Możemy z nich skorzystać, jeśli w pełni zrozumiemy ten proces na poziomie ciała, emocji i ducha. Jeżeli dobrze wykorzystamy ten czas, wtedy wejdziemy na poziom mistrzyni, będziemy cieszyć się doskonałym samopoczuciem, zdrowiem, witalnością i młodością do późnych lat. Jak tego dokonać? O tym mówi ta książka. Napisałam ją dla kobiet w wieku od 35 do 135 lat!

Życzę Wam pięknego, mądrego, cudownego czasu przejścia!

Z miłością

Agnieszka

To zupełnie nowe i świeże spojrzenie na okres menopauzy, chociaż czerpie ze starożytnej wiedzy i mądrości. Niezwykle ważna, potrzebna i wartościowa książka, napisana dla kobiet przez kobietę przechodzącą menopauzę.

Smak wiecznej młodości – Agnieszka Maciąg

Okres menopauzy jest dla kobiety czasem szczególnym. Ja i kobiety z mojego otoczenia jesteśmy dowodem na to, że odpowiednie odżywianie się i styl życia pomagają dobrze przejść ten okres. Możemy zadbać o siebie, aby łagodnie i z wdziękiem rozpocząć nowy, wspaniały i lepszy etap naszego życia!

Nadchodzi czas ogromnej zmiany w twoim organizmie. Dotychczas opiekowałaś się innymi – teraz z czułością zatroszcz się o siebie. Nie możesz dłużej jeść tego, co do tej pory, a jednocześnie liczyć na to, że będziesz szczupła i zdrowa.

Przepisy, które dla ciebie przygotowałam, pomogą ci zachować młodość, witalność i dobre samopoczucie w każdym wieku, także w czasie menopauzy. Ja zaczęłam wprowadzać zmiany na swoim talerzu w 2006 roku – wtedy jeszcze nie wiedziałam, że w taki sposób przygotowuję się do dobrego przejścia klimakterium. Zbierając materiały do książki Menopauza. Podróż do esencji kobiecości, przekonałam się, że jest na świecie wielu lekarzy, którzy doradzają kobietom zmianę diety, aby poczuły się lepiej – a efekty są niesamowite!

Czas, byś podarowała sobie zdrowe odżywianie połączone z ruchem, spokojnym snem i pozytywnym myśleniem. Niech twoje ciało i umysł dzięki właściwej diecie staną się zdrowsze, bardziej witalne i długowieczne!

Z miłością

Agnieszka

Wygraj pakiet książek Agnieszki Maciąg pt. Menopauza oraz Smak wiecznej młodości!

Aby zdobyć jeden z trzech zestawów książek Agnieszki Maciąg, w którego wchodzą tytuły Menopauza oraz Smak wiecznej młodości, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie. Zgłoszenia konkursowe prosimy przesyłać na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując: pakiet książek Agnieszki Maciąg. Będą one przyjmowane od 03.08.2020 r.  do 17.08.2020 r. włącznie.

Jak w pełni korzystać z życia w każdym wieku?

Do odpowiedzi konkursowej prosimy załączyć niniejsze oświadczenie„Zapoznałem się z regulaminem konkursu i akceptuję jego zapisy. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych tj. imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu i adres e-mail przez organizatora, firmę Incell Media Group Krzysztof Jaciw z siedzibą w Opolu (kod 45-763) przy ul. Żniwnej 3 legitymującą się numerem NIP 7542605482, w celach niezbędnych do przeprowadzenia konkursu i wysyłki nagrody. Dane te w przypadku wygranej zostaną przekazane Wydawnictwu Otwartemu sp. z o.o. (siedziba w Krakowie przy ulicy Smołki 5/302, NIP 6772270257) w celu wysyłki nagrody za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej.  Mam prawo do modyfikacji podanych danych i w każdym momencie mogę prosić o zaprzestanie ich przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia konkursu”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 17.08.2020 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
Organizatorem konkursu jest portal Menopauza.pl
Fundatorem nagród – 3 pakietów książek Agnieszki Maciąg pt. Menopauza oraz Smak wiecznej młodości  jest Wydawnictwo Otwarte.
Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia (najpóźniej do 17.09.2020 r. włącznie), a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.
Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Wydawnictwo Otwarte w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (3)

Zostaw komentarz