Kultura

Wygraj książkę Zemsta i przebaczenie. Tom I. Narodziny gniewu Joanny Jax!

przebaczenie

Odkrycie rodziny może zupełnie zmienić życie. Jak potoczą się losy spokrewnionych ze sobą mężczyzn? Co takiego wydarzy się w rodzinie? Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym możecie się o tym przekonać, wygrywając egzemplarz książki Zemsta i przebaczenie. Tom I. Narodziny gniewu!

Zemsta i przebaczenie. Tom I. Narodziny gniewu

Pierwsza część nowego cyklu powieściowego Joanny Jax – autorki sagi o rodzinie von Becków. Podobnie jak w swych poprzednich książkach pisarka osadziła fabułę powieści w kilku krajach, pokazując losy dwóch spokrewnionych z sobą mężczyzn i ich potomków na przestrzeni kilkudziesięciu lat. Julian Chełmicki i Emil Lewin są przyrodnimi braćmi, ale oprócz wspólnego ojca dzieli ich wszystko – pozycja społeczna, stopień zamożności, wyznawane wartości. Dzień, w którym dwaj młodzi chłopcy dowiadują się o swoim istnieniu, diametralnie zmienia ich życie, kładzie się cieniem na ich losie i wpływa na przyszłe pokolenia. Bracia muszą zmierzyć się z rzeczywistością, wzajemną niechęcią i trudną historią swojego kraju. Na drodze Juliana i Emila stanie także miłość i namiętność. Czy uczucie pozwoli zapomnieć o zadrze w sercu i zemście, czy wyzwoli kolejne demony?

Weź udział w konkursie i wygraj książkę Zemsta i przebaczenie. Tom I. Narodziny gniewu!

Aby wygrać egzemplarz książki Zemsta i przebaczenie. Tom I. Narodziny gniewu , wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

W jaki sposób bracia mogliby dowiedzieć się o swoim istnieniu? Czekamy na kreatywne odpowiedzi.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 5.12.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Zemsta i przebaczenie”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 5.12.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Menopauza.pl

Fundatorem nagrody – książki Zemsta i przebaczenie. Tom I. Narodziny gniewu jest Wydawnictwo Videograf.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Menopauza.pl, w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (2)

dulcynea

5 lat temu

Urodzaj konkursów na portalu , zwiastuje że zbliżają się święta.
Nie znam książek tej autorki , ale bardzo zainteresowały mnie losy Emila i Juliana . Chcę przeczytać tę książkę , muszę dobie kupić 🙂

Zostaw komentarz