Miłość i związki

Wygraj książkę W sieci uczuć Anety Krasińskiej!

w sieci uczuć

Czasem trzeba spakować walizki, podjąć ważną decyzję i wyruszyć w nieznane, by przekonać się, co tak naprawdę jest ważne w życiu. Taką decyzję podjęła Kamila, jak potoczą się jej losy? Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym możecie zdobyć egzemplarz książki W sieci uczuć – Anety Krasińskiej!

W sieci uczuć – Aneta Krasińska

Kamila stara się być pilną studentką, idealną córką i doskonałą pracownicą, jednak umiejętne pogodzenie tych wszystkich obowiązków wymaga ogromu poświęcenia i w efekcie graniczy z cudem. Gdy do tego dochodzi jeszcze niespełniona, a może nieuświadomiona miłość z czasów studenckich, dziewczyna zaczyna się gubić w sieci własnych uczuć. Przypadek sprawia, że na jej drodze staje kolejny mężczyzna, ale ten związek szybko okazuje się toksyczny. Wbrew naciskom matki Kamila odważnie stawia swoje życie na głowie i pakuje walizki, chcąc poszukać swojego szczęścia zagranicą. W Berlinie musi się zmierzyć nie tylko z nowymi obowiązkami w pracy, wielokulturowym społeczeństwem, ale również odnaleźć się w obcym kraju, gdzie tak trudno trafić na kogoś życzliwego. Kiedy wreszcie wydaje się, że pokonała już wszystkie schody w drodze na szczyt, zjawia się Tomasz i uświadamia jej, jak bardzo jej dotychczasowe życie było puste…

Weź udział w konkursie i wygraj książkę W sieci uczuć Anety Krasińskiej!

Aby wygrać egzemplarz książki W sieci uczuć, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Jak wspominasz swoją miłość z czasu studiów?

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 4.12.2017 r. do godziny 23:59.  Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „W sieci uczuć”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 4.12.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Menopauza.pl

Fundatorem nagrody – książki W sieci uczuć Anety Krasińskiej jest Wydawnictwo Videograf.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Menopauza.pl, w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (4)

Tess

6 lat temu

To książka odpowiednia dla mojej wnusi. Jeszcze na studiach a już złamane serce. Taka książka pomogłaby jej pogodzić się z sytuacją.

dulcynea

6 lat temu

Ciekawa powieść , może warto pomyśleć nad odpowiedzią na pytanie konkursowe . Bo chciałabym ją przeczytać 🙂
A studenckie miłości to takie odległe czasy !

Zostaw komentarz