Kultura Styl życia

Wygraj książkę Siedem praw miłości!

Siedem praw miłości

Początek roku to okazja do świętowania miłości, a wszystko za sprawą nadchodzącego święta, jakim są Walentynki. Na temat związków można rozmawiać bez końca. Z okazji zbliżających się Walentynek, mamy wyjątkowy konkurs. Przedstaw nam swój przepis na szczęśliwy związek i wygrają książkę Siedem praw miłości od Wydawnictwa Esprit!

Siedem praw miłości – pasjonująca książka dla fanów Chapmana

„Siedem praw miłości” Dave’a Willisa to książka, która przekonuje, że pielęgnowanie i utrwalanie związku wcale nie jest trudne! Amerykański autor, człowiek, który od wielu lat pomaga ludziom, trwającym w związkach, w pasjonujący sposób rozwija propozycję 5 języków miłości, proponowaną przez innego, uznanego już w Polsce autora – Gary’ego Chapmana.

Willis w najnowszej książce przekonuje, że trwały związek zamyka się w zrozumieniu i wprowadzaniu w życie kilku prostych zasad, którymi rządzi się miłość. Poświęcenie dla drugiej osoby, szczerość, brak lęku – to tylko kilka propozycji, jakie przedstawia autor. W książce „Siedem praw miłości” przekonuje on, że realizacja tych praw wymaga zaangażowania i nieustannych starań, by nie stracić z oczu tego co najważniejsze – najpiękniejszego uczucia, jakie zna człowiek.

Siedem praw miłościDave Willis, podsuwając swoje pomysły na wdrożenie w życie siedmiu praw miłości, operuje również na bardzo prostych przykładach z życia swojego i swoich bliskich. Te konkretne, życiowe sytuacje wzruszają, ale także bawią – to bowiem kwintesencja każdego związku.

Willis jest uznawany za jednego z najlepszych autorów książek o związkach i relacjach między dwojgiem ludzi. Rozwija myśl słynnego Gary’ego Chapmana, twórcy szalenie popularnej metody „5 języków miłości”. Proponuje proste, choć wymagające, sposoby na pogłębienie uczucia i uczynienie związku trwałym.

Weź udział w konkursie i wygraj książkę Siedem praw miłości!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy książki –  Siedem praw miłości, należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Jaki jest twój przepis na szczęśliwy związek?

Spośród nadesłanych zgłoszeń, nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia konkursowe czekamy od 30 stycznia do 12 lutego br. do godz. 23:59. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Siedem praw miłości”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 29.01.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
Organizatorem konkursu jest portal Menopauza.pl
Fundatorem nagród – 3 egzemplarzy książki autorstwa Dave’a Willisa – Siedem praw miłości  jest Wydawnictwo Esprit.
Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.
Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Menopauza.pl w przeciągu miesiąca od  rozstrzygnięcia konkursu.
Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (7)

Emilly27k

6 lat temu

Oczywiście,że warto spróbować wziąć udział w konkursie. Pytanie jest na czasie i związane z naszą codziennością.

Zostaw komentarz