Konkursy Styl życia

Wygraj książkę Romy Gąsiorowskiej i Sylwii Stano pt. Całe szczęście jestem kobietą!

Całe szczęście jestem kobietą

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet Agora ufundowała cztery egzemplarze książki Romy Gąsiorowskiej i Sylwii Stano pt.  Całe szczęście jestem kobietą. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich. 

Całe szczęście jestem kobietą to 10 inspirujących wywiadów z mądrymi i doświadczonymi kobietami,  które opowiadają o podejmowaniu wyzwań, radzeniu sobie z problemami i różnych sposobach na samorealizację.

Jak wygląda ich codzienność? Jak sobie radzą z sukcesami i porażkami? Jak się regenerują? Skąd czerpią energię? Czy wierzą w work-life balance? Jak budują relacje z partnerami? Czym według nich jest kobiecość? Co sądzą o macierzyństwie?

Bohaterkami książki są Olga Chajdas, Sylwia Chutnik, Anna Dymna, Marta Frej, Julia Izmałkowa, Joanna Keszka, Olga Kozierowska, Julia Kuczyńska (Maffashion), Beata Sadowska i Grażyna Torbicka

Kobieta może się realizować, dokonując różnych wyborów – jako żona albo singielka, z dziećmi lub bez nich, zostając w domu albo wybierając karierę. Może to wszystko połączyć lub nie. Mamy wiele możliwości rozwoju, ogromny potencjał i siłę, a co najważniejsze – wszystko zależy od nas.

Spotykałyśmy się z bohaterkami, naszym zdaniem mądrze przechodzącymi drogę, którą same sobie wyznaczają. Chciałyśmy w ten sposób zainspirować inne kobiety do działania i do poszukiwania własnej ścieżki.

Roma Gąsiorowska i Sylwia Stano

ROMA GĄSIOROWSKA

Wielokrotnie nagradzana aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna; reżyserka i producentka. Menedżerka kultury, coach, założycielka szkoły aktorskiej AktoRstudio, wykładowczyni Gdyńskiej Szkoły Filmowej, pomysłodawczyni i dyrektor artystyczna W-arte! Open Art Space.

SYLWIA STANO

Doktor kulturoznawstwa, literaturoznawczyni. Dziennikarka, kuratorka i autorka kampanii społecznych promujących czytelnictwo. Wspólnie z Zofią Karaszewską napisała książki Ada, to wypada oraz Pod podszewką. Założycielka firmy Bibliocreatio,wyróżniona przez magazyn „Brief” miejscem w pierwszej 50 najbardziej kreatywnych osób w polskim biznesie.

Wygraj książkę Romy Gąsiorowskiej i Sylwii Stano pt. Całe szczęście jestem kobietą!

Aby zdobyć jeden z czterech egzemplarzy książki Romy Gąsiorowskiej i Sylwii Stano pt. Całe szczęście jestem kobietą, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Dlaczego jesteś dumna z bycia kobietą? Swoją odpowiedź pokrótce uzasadnij.

Regulamin konkursu:

1) Spośród wypowiedzi nadesłanych do 18.03.2019 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
2) Fundatorem nagród – 4 egzemplarzy książki Romy Gąsiorowskiej i Sylwii Stano pt. Całe szczęście jestem kobietą jest Agora
3) Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki ogłoszone na portalu Menopauza.pl
4) Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Menopauza.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
5) Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
6) W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych

7) Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
8) Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (3)

Goplana

2 lata temu

Zgłosiłam się do konkursu, uwielbiam Romę Gąsiorowską. Nie mogę doczekać się filmu z jej udziałem, który niebawem wchodzi do kin:)

Zostaw komentarz