Kultura Styl życia

Wygraj książkę Podróż po horyzont Iwony Walczak!

Podróż po horyzont

A gdyby tak wybrać się w niezapomnianą podróż po horyzont? Mamy dla Was 2 egzemplarze nowej powieści Podróż po horyzont Iwony Walczak od Wydawnictwa Replika! Aby zdobyć jedną z nich wystarczy wziąć udział w naszym konkursie.

Podróż po horyzont – Iwona Walczak

Agnieszka znalazła się na rozdrożu i wie, że musi cofnąć się o parę kroków, żeby zachować dystans do tego, co ją męczy. Dziewczyna postanawia dać sobie czas na przemyślenie wszystkiego i – zostawiwszy zdezorientowanego narzeczonego w Polsce – sama rusza w świat. Początkowo celem jej podróży jest adres w Salonikach, zdobyty ze starych listów Greczynki Elle – przyjaciółki jej mamy z czasów studenckich – jednak droga prowadzi ją aż do zachwycających zakątków Wysp Maltańskich, gdzie trafia do niewielkiej rybackiej wioski Marsaxlokk.
Zdumiona Agnieszka przekonuje się, że w ogóle nie zna historii swojej rodziny, a poszukiwania Elle pomagają jej odkryć siebie i zrozumieć motywy postępowania matki. Ogromny wpływ na dziewczynę mają spotkani w trasie ludzie i ich niezwykłe historie, a także urok miejsc, o których istnieniu nie miała dotąd pojęcia.

Weź udział w konkursie i wygraj książkę Podróż po horyzont Iwony Walczak!

Aby zdobyć egzemplarz powieści Podróż po horyzont Iwony Walczak, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

W jakie miejsce wybrałabyś się w podróż? Odpowiedź uzasadnij.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 24.04.2018 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Podróż po horyzont”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 24.04.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
Organizatorem konkursu jest portal Menopauza.pl
Fundatorem nagród – 1 egzemplarza powieści Podróż po horyzont Iwony Walczak jest Wydawnictwo Replika
Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.
Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Wydawnictwo w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (3)

Mindi

6 lat temu

Mnie także zaciekawiła ta książka, byłoby miło ją wygrać, jak będę miała pomysł to spróbuję coś napisać. Dawno nie zastanawiałam się nad tym gdzie chciałabym pojechać, od czasu gdy zaczęłam poważnie chorować nie myślę zbyt dużo o podróżach.

Zostaw komentarz