Kultura

Wygraj książkę Noworoczne anioły Hanny Urbankowskiej!

Noworoczne anioły

Nowy rok najlepiej rozpocząć z dobrą książką! Już dziś weź udział w naszym konkursie, w którym do wygrania jest powieść Hanny Urbankowskiej pt. Noworoczne anioły od Wydawnictwa Replika. Taka lektura będzie w sam raz na wypełnienie długich, zimowych wieczorów!

Noworoczne anioły – Hanna Urbankowska

Trzy przyjaciółki wspólnie świętują nadejście Nowego Roku. Każda z nich ma rewelacyjny plan na nadchodzące miesiące. Zuzanna ukończyła studia i całkowicie pochłaniają ją przygotowania do ślubu; Anna czuje się kobietą sukcesu i szuka nowej pracy; energiczna Matylda marzy o karierze powieściopisarki. Dziewczyny nie zdają sobie sprawy z towarzystwa niewidzialnych opiekunów, którzy obserwując poczynania dziewczyn z szerszej perspektywy, przysięgają sobie, że zrobią wszystko, by w tym roku młode kobiety nie zrealizowały noworocznych postanowień.
Powieść utrzymana jest w lekkim, zabawnym stylu, z myślą o tym, by dobrze czytało się ją w pociągu, na plaży lub pod kocem w zimowy wieczór.

Weź udział w konkursie i wygraj książkę Noworoczne anioły Hanny Urbankowskiej!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy powieści Hanny Urbankowskiej pt. Noworczne anioły, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Jakie jest twoje noworoczne postanowienie?

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 24.01.2018 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Noworoczne anioły”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 24.01.2018 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
Organizatorem konkursu jest portal Menopauza.pl
Fundatorem nagród – 3 egzemplarzy powieści Hanny Urbankowskiej pt.Noworoczne anioły jest Wydawnictwo Replika
Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.
Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Wydawnictwo Replika w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (4)

Aneta

4 lata temu

Ja też już zagladałam i zastanawiałam się kiedy pojawią się kolejne konkursy książkowe. Wiedziałam, że na tą stronę można liczyć :-)!

dulcynea

4 lata temu

To fajnie , że znowu są konkursy na stronie .
Niestety nie będę brała w nim udziału , bo nie podejmuję noworocznych postanowień. A nic sensownego nie przychodzi mi do głowy .
A szkoda , bo książka mi się bardzo podoba 🙂

Irena

4 lata temu

Fajnie, że pojawiły się już pierwsze konkursy. Książka kusi, bardzo chętnie o nią zawalczę 🙂
Powodzenia dla wszystkich 🙂

Zostaw komentarz