Konkursy

Wygraj książkę Nic się nie kończy Joanny Kruszewskiej!

Joanna Kruszewska

Spadek zawsze jest dość interesującym tematem w rodzinie, zwłaszcza wtedy, kiedy jest się czym podzielić. Jednak taka sytuacja może prowadzić do konfliktów, nawet w najbardziej zgranej rodzinie. Czy Bialiccy poradzą sobie z tą sytuacją? Weź udział w naszym konkursie, zorganizowanym z Wydawnictwem Replika i dowiedz się tego z książki Nic się nie kończy Joanny Kruszewskiej!

Nic się nie kończy – Joanna Kruszewska

Gdy brakuje kogoś, kto przejmie dziedziczony z pokolenia na pokolenie sad i związane z jego prowadzeniem obowiązki, pozostaje tylko jedno – sprzedaż. Majątek musi zostać przekazany zupełnie obcej osobie, profity zaś sprawiedliwie podzielone pomiędzy wszystkich członków rodziny. Okazuje się jednak, że sprawiedliwość jest pojęciem względnym, a pieniądze należą się przede wszystkim najstarszej właścicielce. Przełomowy moment w życiu rodziny Bialickich daje początek i pisze całkiem nowy, niekoniecznie przez wszystkich akceptowany, scenariusz. Znający się przez całe życie członkowie rodziny, nagle zaczynają postrzegać siebie nawzajem w inny sposób. Czy lepszy?

Nowa powieść Joanny Kruszewskiej jest literackim studium współczesnej polskiej rodziny. Na pierwszy plan wysuwają się skrywane marzenia Haliny, seniorki rodu.
Powieść z wieloma zwrotami akcji, niejednokrotnie zaskakująca sposobami rozwiązania problemów przez bohaterów.
Andrzej Salnikow, poeta, dziennikarz

Nie zawsze to, co dla nas dobre, odpowiada innym. Nie zawsze udaje nam się to, co sobie zaplanujemy. A jakby tak żyć dniem dzisiejszym, nie planując jutra? Ten i inne dylematy zaprzątają głowy bohaterów powieści. Joanna Kruszewska stworzyła barwny portret wielopokoleniowej rodziny. Nigdy nie jest za późno, by wyrwać się schematom i podążyć za głosem serca. Polecam!
Ewa Bauer – autorka m.in. trylogii Kolory uczuć

Weź udział w konkursie i wygraj książkę Nic się nie kończy Joanny Kruszewskiej!

Aby zdobyć egzemplarz powieści Nic się nie kończy Joanny Kruszewskiej, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Nagle odziedziczasz spory spadek po zmarłej, dalekiej krewnej. Co z nim robisz? Odpowiedź uzasadnij.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 20.06.2018 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Nic się nie kończy”.
Życzymy powodzenia!
Regulamin
Spośród odpowiedzi nadesłanych do 20.06.2018 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
Organizatorem konkursu jest portal Menopauza.pl
Fundatorem nagród – 1 egzemplarza powieści Nic się nie kończy Joanny Kruszewskiej jest Wydawnictwo Replika
Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.
Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (3)

Mindi

3 lata temu

Bardzo spodobał mi się opis książki. Przeczytam tę książkę. Pomyślę nad odpowiedzią, może wpadnie mi do głowy jakiś ciekawy pomysł.

Zostaw komentarz