Psychologia W głąb siebie

Wygraj książkę Jasna godzina Niny Riggs!

Jasna godzina

Co byś zrobił, gdybyś musiał spojrzeć śmierci prosto w oczy? Nina musiała zmierzyć się ze swoim losem i spróbować go zaakceptować. Już dziś poznaj historię Niny i przekonaj się, że nigdy nie warto tracić pogody ducha! Weź udział w konkursie i wygraj jeden z pięciu egzemplarzy książki Jasna godzina Niny Riggs!

Jasna godzina – Nina Riggs

Nina Riggs, młoda mama, żona i poetka, podświadomie wie, że jej kolej w końcu nadejdzie. Pochodzi z silnie obciążonej genetycznie rodziny – jej matka, dziadek, ciotki i kuzynowie umarli na raka. Gdy ma 38 lat, staje twarzą w twarz z nowotworem. Złośliwy rak piersi. Jedna mała plamka.
Jasna godzina miała być pamiątką dla synów – 9-letniego Freddy’ego i o dwa lata młodszego Benny’ego – która w przyszłości pozwoli im zrozumieć, jak ogromną miłością ich darzyła. Chłopcy widzą chorobę na swój naiwny sposób, a Nina stara się przygotować ich jak najlepiej na czas, w którym jej zabraknie.

Błyskotliwa, rozbrajająco zabawna i głęboko poruszająca Jasna godzina uczy, jak kochać każdego dnia, nawet kiedy coś idzie nie tak. To książka o spojrzeniu śmierci prosto w twarz, a także niezwykle udana próba pogodzenia się z losem. Swoisty balsam dla duszy i forma modlitwy. Nina pisze bez zbędnego patosu, dzieląc się z czytelnikami swoją codziennością. Uczy, jak doceniać proste przyjemności i nie tracić pogody ducha.

Jasna godzina niemal natychmiast po premierze znalazła się na liście bestsellerów „New York Timesa”. Książka podbiła serca amerykańskich czytelników, a prawa sprzedano już do kilkunastu krajów. Dziennikarze i recenzenci porównują ją z bestsellerowym Jeszcze jednym oddechem Paula Kalanithiego, opublikowanym przez Wydawnictwo Literackie w 2016 roku.

Weź udział w konkursie i wygraj jeden z pięciu egzemplarzy książki Jasna godzina Niny Riggs!

Aby zdobyć jeden z pięciu egzemplarzy książki Niny Riggs od Wydawnictwa Literackiego, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie konkursowe.

Jak wykorzystałabyś swoje ostatnie miesiące życia?

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 17.10.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Jasna godzina”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 17.10.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Menopauza.pl

Fundatorem nagród – pięciu egzemplarzy książki Jasna godzina Niny Riggs jest Wydawnictwo Literackie

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Menopauza.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

 

Komentarze (3)

Tess

3 lata temu

Tyle ludzi choruje. Dobrze przeczytać taką książkę. Dla chorujących będzie to pocieszenie zdrowym pomoże zrozumieć problem.

dulcynea

3 lata temu

To z pewnością będzie ciekawa lektura .
Wciągająca i jednocześnie bardzo wzruszająca .
To pewnie pozycja , którą mogę zapisać na listę do przeczytania.

Zostaw komentarz