Kultura Styl życia

Wygraj książkę Jamesa R. Doty`ego pt. Mózg i serce – magiczny duet

Mózg i serce magiczny duet

Specjalnie dla czytelniczek portalu Menopauza.pl Dom Wydawniczy Rebis ufundował jeden egzemplarz książki Jamesa R. Doty`ego pt. Mózg i serce – magiczny duet. Już dziś weź udział w naszym konkursie i poznaj tajniki neuroplastyczności. 

Znany neurochirurg radzi, jak wykorzystać potęgę umysłu i moc serca, by osiągnąć wszystko, czego pragniesz.

James Doty urodził się w Lancaster, małym mieście w Kalifornii, w ubogiej rodzinie. Ojciec był alkoholikiem, matka chorowała na przewlekłą depresję. Przyszłość dwunastoletniego Jamesa malowała się w czarnych barwach. Podczas wakacji w 1968 roku nagle wszystko się zmieniło, gdy przypadkiem wstąpił do sklepu z rekwizytami iluzjonistycznymi. Poznał tam Ruth, która przekazała mu magiczną umiejętność – nauczyła go radzić sobie z cierpieniem, określać swoje pragnienia i dążyć do ich spełnienia…

James Doty w swojej książce, będącej po części zapisem jego wspomnień, a po części zbiorem informacji na temat odkryć naukowych w dziedzinie neuroplastyczności, uświadamia nam, że w każdym z nas istnieje takie miejsce spokoju i piękna i można zaglądać do niego zawsze, gdy czuje się taką potrzebę. Wystarczy tylko, tak jak Doty, otworzyć drzwi i wejść do środka.

Wygraj książkę Jamesa R. Doty`ego pt. Mózg i sercemagiczny duet!

Aby zdobyć jeden egzemplarz książki Jamesa R. Doty`ego pt. Mózg i serce – magiczny duet, wystarczy w sposób kreatywny odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Dlaczego książka Jamesa R. Doty`ego pt. Mózg i serce – magiczny duet ma trafić właśnie do Ciebie? Swoją odpowiedź pokrótce uzasadnij.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 20 grudnia br. do godziny 23:59 – odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując – „Mózg i serce”.

 

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

1) Spośród wypowiedzi nadesłanych do 20.12.2016 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
2) Fundatorem nagród – 1 egzemplarza książki Jamesa R. Doty`ego  pt. Mózg i serce – magiczny duet jest Dom Wydawniczy Rebis.
3) Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu dwóch tygodni od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.
4) Nagroda zostanie wysłana do laureata przez Redakcję portalu Menopauza.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
5) Reklamacje dotyczące wyłonienia laureata można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
6) W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
7) Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
8) Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (4)

Zostaw komentarz